Piknik kulinarny w Gminie Wąpielsk
Wstęp wolny  /  Dla dzieci  /  Dziedzictwo

Piknik kulinarny w Gminie Wąpielsk

  • Wydarzenie archiwalne: 18.09.2021
Miejsce:
Teren przy budynku byłego Gminnego Ośrodka Kultury w WąpielskuWąpielskW sobotę 18 września zapraszamy na Piknik kulinarny w Wąpielsku połączony z rodzinną grą terenową.


Zachęcamy do wzięcia udziału w bezpiecznej zabawie połączonej z lekkostrawną edukacją w formie pikniku.

 

Do rywalizacji o atrakcyjne nagrody zapraszamy rodzinne drużyny. Gra rozpocznie się o 11:00 przy budynku byłego GOK-u w Wąpielsku. Każda rodzina otrzyma kartę gry, nada swojej drużynie nazwę i rozpocznie przygodę. Rodzinne zespoły będą miały do wykonania punktowane zadania obowiązkowe i dodatkowe, które będzie można wykonać w dowolnej kolejności oraz własnym tempie. Bonusowe punkty otrzymają zespóły posiadajace wyróżniający się element stroju, podkreślający rodzinne pasje. Zadania będą urozmaicone i atrakcyjne, w szczególności dla najmłodszych uczestników. Gra zostanie zakończona około godz. 15:00, kiedy to nastąpi ogłoszenie wyników i rozdanie nagród.

 

Do udziału zapraszamy rodziny z dziećmi (1 lub 2 rodziców/opiekunów + dzieci do 13 roku życia, od 2 do 6 osób w jednym zespole). Na wydarzenie obowiązują zapisy. W grze może uczestniczyć nie więcej niż 80 osób.

 

Gra rodzinna odbędzie się dzięki dofinansowaniu Samorządu Gminy Wąpielsk, która jest jej partnerem wraz z Kołami Gospodyń Wiejskich z obszaru Gminy Wąpielsk.