Piano Best Covers | Koncert
Muzyka i taniec

Piano Best Covers | Koncert

  • Wydarzenie archiwalne: 24.11.2023
Miejsce:
Dwór ArtusaToruń, Rynek Staromiejski 6

Premiera Piano Best Covers odbędzie 24 listopada 2023 roku w Toruniu, w Sali Wielkiej Dworu Artusa, aby zabrać publiczność do magicznego świata, w którym dźwięk fortepianu łączy się w harmonii z muzycznymi kompozycjami ostatnich dziesięcioleci. Czeka na Was niezapomniany, romantyczny koncert z najsłynniejszymi melodiami muzycznych gigantów, takich jak Queen, Metallica, Nirvana, Linkin Park, Guns N’Roses, Rammstein, System of a Down, Deep Purple, AC/DC, Iron Maiden, Coldplay, Led Zeppelin, Pink Floyd, Aerosmith, Hans Zimmer, Michael Jackson, Coolio, Dr. Dre, Snoop Dogg, Eminem i wiele innych legend muzyki.

Przygotowany został specjalny program, który zaskoczy Was wyjątkowymi, oryginalnymi aranżacjami fortepianu. Niesamowita gra świateł, której towarzyszyć będą dźwięki fortepianu, nie pozostawią nikogo obojętnym i stworzą wyjątkową atmosferę. Koncerty projektu Piano Best Covers w 2023 roku z sukcesem odbyły się na scenach Filharmonii na Słowacji, w Czechach oraz w Teatrze Toda w Dubaju.

Solistą koncertu będzie pianista Łukasz Szubski, laureat Międzynarodowych Konkursów w Londynie, we Włoszech, Berlinie i na Słowenii.Źródło: Dwór Artusa