Perspektywy – 9 Hills Festival
Wstęp wolny  /  interdyscyplinarne

Perspektywy – 9 Hills Festival

  • Wydarzenie archiwalne
Miejsce:
Chełmno
Perspektywy – 9 Hills Festival, organizowany w Chełmnie od 2016 r., scala wydarzenia z dziedziny teatru, filmu, muzyki, fotografii, historii, fantastyki i streetartu – wszystkie wpisuje w przestrzeń i architekturę miasta. Nazwa festiwalu nawiązuje do dziewięciu wzgórz, na których położone jest Chełmno, a w przygotowaniu wydarzenia co roku uczestniczy kilkaset mieszkańców miasta.

Tegoroczna odsłona wydarzenia odbędzie się w Chełmnie w dniach 12-14 sierpnia, a jej motywem przewodnim będzie sztuka radości.  Zapraszamy do Chełmna w dniach 12-14 sierpnia! Na wszystkie festiwalowe wydarzenia wstęp wolny.

12 sierpnia 2022, piątek:

  • cały dzieńOtecki (mural)ul. Rybacka 4

  • cały dzień: RADOŚĆ, MIŁOŚĆ, SPEŁNIENIE, Ewa Porożyńska (wystawa), ul. Grudziądzka

  • cały dzień: UŚMIECH NA TAPECIE, Krzysztof Turzyński (wystawa), Mury obronne, al. 3 Maja/ul. Toruńska

  • cały dzień: JOY CUBE, Tom Skof&Mike Ortalion (instalacja), Nowe Planty

  • cały dzieńMYJNIA SAMOCHODOWA (instalacja)Rynek

  • cały dzieńPAJĘCZYNA (instalacja)Brama Grudziądzka

  • cały dzieńNIE KUPUJ, ADOPTUJ! (wystawa)Nowe Planty

  • cały dzieńDUCHY (instalacja)Rynek

  • cały dzieńRZEŹBY/INSTALACJA (instalacja)Rynek

  • cały dzieńJACEK FISZER I 14 DOSTAWCÓW ZDARZEŃ, Marek Tomasik (wystawa), ul. Grudziądzka 24 (piwnica)

  • cały dzień: ŚCIEŻKA EDUKACYJNA, Papier mój bohater (wystawa), Mury obronne, ul. 22 Stycznia/ul. Toruńska

  • cały dzień: ŁAWECZKA ZAKOCHANYCH (instalacja), Nowe Planty

  • cały dzień: GALERIA JEDNEGO OBRAZU (wystawa), Wieża Ciśnień

  • 14:00: BĄDŹMY GOTOWI NA WYZWANIA PRZYSZŁOŚCI (konferencja), Kinoteatr RONDO

  • 18:00: LARP, ul. Grudziądzka 36

  • 18:00: NoToBaja! (strefa teatralna), Kościół św. Ducha

  • 18:00: STRACHY W PANIEŃSKIEJ (warsztaty), Baszta Panieńska, al. 3 Maja

  • 18:00: RADOŚĆ ZMYSŁÓW (otwarte podwórko), ul. Grudziądzka 29

  • 18:00: EKOSTREFA – UpCykling (otwarte podwórko), ul. Grudziądzka 25

  • 18:00: CZERPANIE PAPIERU (otwarte podwórko), ul. Grudziądzka 32

  • 18:00: ATELIER U SAWINY (otwarte podwórko), ul. Rycerska 3

  • 18:00: GALERIA RADOSNYCH PASJI (grupa plastyczna UTW), ul. Rynek 23

  • 18:00: SŁUCHOWISKO (strefa), Biblioteka Miejska, al. 3 Maja

  • 18:00: 9 HILLS KIDS ZONE (strefa), Park Ludwika Rydygiera

  • 18:00: MONDI KIDS ZONE (strefa), Park Ludwika Rydygiera

  • 18:30: OTWARCIE FESTIWALU

  • Tord Gustavsen i Tore Brunborg (koncert), Kościół śś. Apostołów Piotra i Pawła

  • 19:00: KOMPANIA MAMRO, Eksperyment (spektakl 16+), Kościół św. Ducha

  • 20:00: Vibe with the Beat 9 HILLS ELECTRONIC SCENE (dj set), Nowe Planty

  • 20:30: KOMPANIA MAMRO Eksperyment (spektakl 16+), Kościół św. Ducha

  • 21:30: Czy to jest Miłość, czy to jest kochanie? Karolina Kasprzak, Teatr Uśmiechy (reportaż), Kościół św. Ducha

  • 22:00: IKARVS 9 HILLS ELECTRONIC SCENE (live), Nowe Planty

  • 23:00: Ane 9 HILLS ELECTRONIC SCENE (dj set), Nowe Planty

  • 00:30: Marika Srbinovska 9 HILLS ELECTRONIC SCENE (dj set), Nowe Planty

  • 02:00: b2b all stars! 9 HILLS ELECTRONIC SCENE, Nowe Planty


13 sierpnia 2022, sobota:

  • cały dzień: Otecki (mural), ul. Rybacka 4

  • cały dzień: RADOŚĆ, MIŁOŚĆ, SPEŁNIENIE, Ewa Porożyńska (wystawa), ul. Grudziądzka

  • cały dzień: UŚMIECH NA TAPECIE, Krzysztof Turzyński (wystawa) Mury obronne, al. 3 Maja/ul. Toruńska

  • cały dzień: JOY CUBE / Tom Skof&Mike Ortalion (instalacja), Nowe Planty

  • cały dzień: MYJNIA SAMOCHODOWA (instalacja), Rynek

  • cały dzień: PAJĘCZYNA (instalacja), Brama Grudziądzka

  • cały dzień: NIE KUPUJ, ADOPTUJ! (wystawa), Nowe Planty

  • cały dzień: DUCHY (instalacja), Rynek

  • cały dzień: RZEŹBY/INSTALACJA (instalacja), Rynek

  • cały dzień: JACEK FISZER I 14 DOSTAWCÓW ZDARZEŃ / Marek Tomasik (wystawa), ul. Grudziądzka 24 (piwnica)

  • cały dzień: ŚCIEŻKA EDUKACYJNA / Papier mój bohater (wystawa), Mury obronne, ul. 22 Stycznia/ul. Toruńska

  • cały dzień: ŁAWECZKA ZAKOCHANYCH (instalacja), Nowe Planty

  • cały dzień: GALERIA JEDNEGO OBRAZU (wystawa), Wieża Ciśnień

  • 13:00: NoToBaja! (strefa teatralna), Kościół św. Ducha

  • 13:00: STRACHY W PANIEŃSKIEJ (warsztaty), Baszta Panieńska, al. 3 Maja

  • 13:00: RADOŚĆ ZMYSŁÓW (otwarte podwórko), ul. Grudziądzka 29

  • 13:00: EKOSTREFA – UpCykling (otwarte podwórko), ul. Grudziądzka 25

  • 13:00: CZERPANIE PAPIERU (otwarte podwórko), ul. Grudziądzka 32

  • 13:00: ATELIER U SAWINY (otwarte podwórko), ul. Rycerska 3

  • 13:00: GALERIA RADOSNYCH PASJI (grupa plastyczna UTW), ul. Rynek 23

  • 13:00: SŁUCHOWISKO (strefa), Biblioteka Miejska, al. 3 Maja

  • 13:00: POLSKA SJESTA (otwarte podwórko), ul. Toruńska 25

  • 13:00: OGRÓDEK 9HF RELAKS I ZAKUPY (strefa), ul. Grudziądzka 36

  • 13:00: LARP, ul. Grudziądzka 36

  • 13:00: 9 HILLS KIDS ZONE (strefa), Park Ludwika Rydygiera

  • 13:00: MONDI KIDS ZONE (strefa), Park Ludwika Rydygiera

  • 14:00: Czy to jest Miłość, czy to jest kochanie?

  • Karolina Kasprzak, Teatr Uśmiechy (reportaż), Kościół św. Ducha

  • 16:00: TEATR AGRAFKA / Prawy sercowy (spektakl 16+), Kościół św. Ducha

  • 17:00: LARP, ul. Grudziądzka 36

  • 18:00: TEATR AGRAFKA

  • Prawy sercowy (spektakl 16+), Kościół św. Ducha

  • 18:00: Luk&Lunar 9 HILLS ELECTRONIC SCENE (dj set), Nowe Planty

  • 20:00: Rybson 9 HILLS ELECTRONIC SCENE (dj set), Nowe Planty

  • 21:15: PARADA CHODZĄCYCH OBRAZÓW BUM BUM ORKESTAR Start: Nowe Planty/Fontanna

  • 22:00: Teatr KTO Zapach czasu, Rynek

  • 22:00: Ori Moto 9 HILLS ELECTRONIC SCENE (live), Nowe Planty

  • 23:00: ABĒDI 9 HILLS ELECTRONIC SCENE (dj set), Nowe Planty

  • 01:00: Foxall 9 HILLS ELECTRONIC SCENE (dj set), Nowe Planty


14 sierpnia 2022, niedziela:

  • cały dzień: Otecki (mural), ul. Rybacka 4

  • cały dzień: RADOŚĆ, MIŁOŚĆ, SPEŁNIENIE Ewa Porożyńska (wystawa), ul. Grudziądzka

  • cały dzień: UŚMIECH NA TAPECIE Krzysztof Turzyński (wystawa), Mury obronne, al. 3 Maja/ul. Toruńska

  • cały dzień: JOY CUBE Tom Skof&Mike Ortalion (instalacja), Nowe Planty

  • cały dzień: MYJNIA SAMOCHODOWA (instalacja), Rynek

  • cały dzień: PAJĘCZYNA (instalacja), Brama Grudziądzka

  • cały dzień: NIE KUPUJ, ADOPTUJ! (wystawa), Nowe Planty

  • cały dzień: DUCHY (instalacja), Rynek

  • cały dzień: RZEŹBY/INSTALACJA (instalacja), Rynek

  • cały dzień: JACEK FISZER I 14 DOSTAWCÓW ZDARZEŃ Marek Tomasik (wystawa), ul. Grudziądzka 24 (piwnica)

  • cały dzień: ŚCIEŻKA EDUKACYJNA

  • Papier mój bohater (wystawa) Mury obronne, ul. 22 Stycznia/ul. Toruńska

  • cały dzień: ŁAWECZKA ZAKOCHANYCH (instalacja), Nowe Planty

  • cały dzień: GALERIA JEDNEGO OBRAZU (wystawa), Wieża Ciśnień

  • 10:30: JOGA, Nowe Planty

  • 12:00: NoToBaja! (strefa teatralna), Kościół św. Ducha

  • 12:00: STRACHY W PANIEŃSKIEJ (warsztaty), Baszta Panieńska, al. 3 Maja

  • 12:00: RADOŚĆ ZMYSŁÓW (otwarte podwórko), ul. Grudziądzka 29

  • 12:00: EKOSTREFA – UpCykling (otwarte podwórko), ul. Grudziądzka 25

  • 12:00: CZERPANIE PAPIERU (otwarte podwórko), ul. Grudziądzka 32

  • 12:00: ATELIER U SAWINY (otwarte podwórko), ul. Rycerska 3

  • 12:00: GALERIA RADOSNYCH PASJI (grupa plastyczna UTW), ul. Rynek 23

  • 12:00: SŁUCHOWISKO (strefa), Biblioteka Miejska, al. 3 Maja

  • 12:00: 9 HILLS KIDS ZONE (strefa), Park Ludwika Rydygiera

  • 12:00: MONDI KIDS ZONE (strefa), Park Ludwika Rydygiera

  • 12:00: BUM BUM ORKESTAR Na dzień dobry, Rynek/Fontanna

  • 12:00: MURAL-TEKTURAL GOŁĄB POKOJU, Rynek

  • 12:00: NAJWIĘKSZY NA ŚWIECIE EKRAN Z TEKTURY FALISTEJ, Rynek

  • 13:00: SPOTKANIE Z RYTMEM, ul. Grudziądzka

  • 13:00: DZIECIAKI, DLA WAS KLAUNIAKI!, ul. Grudziądzka

  • 15:00: PRZEMEK KOSSAKOWSKI (spotkanie), Nowe Planty

  • 15:00: Czy to jest Miłość, czy to jest kochanie? Karolina Kasprzak, Teatr Uśmiechy (reportaż), Kościół św. Ducha

  • 17:30: MARIUSZ LUBOMSKI (koncert), Kościół św. Ducha

  • 20:00: WARSZAWSKIE COMBO TANECZNE (potańcówka), Rynek

  • 21:30: VIDEO PROJEKCJA, Rynek

  • 21:45: ŚWIATŁO-MUZYKA-LASER-LEGENDA, Rynek


---
Partnerem głównym wydarzenia jest Samorząd Województwa Kujawsko Pomorskiego. Wydarzenie współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020. Organizator: Stowarzyszenie Teatr Agrafka

Źródło: