Pectus zagra w Sępólnie Krajeńskim!
Muzyka i taniec

Pectus zagra w Sępólnie Krajeńskim!

  • Wydarzenie archiwalne: 19.05.2024
Miejsce:
Centrum Kultury i SztukiSępólno Krajeńskie, T.Kościuszki 4

Zapraszamy na ucztę dla serca, ducha i ucha – czyli koncert zespołu PECTUS, który wystąpi dla Państwa na scenie sępoleńskiego Centrum Kultury i Sztuki już 19 maja 2024 roku o godz. 17:00 w Sępólnie Krajeńskim.

Koncert promuje najnowszy album „PECTUS Akustycznie”, który ujrzał światło dzienne w 2018 i zawiera największe przeboje wykonywane przez czwórkę braci Szczepaników: Tomasz Szczepanik (kompozytor, autor tekstów, wokalista, lider zespołu), Marek Szczepanik (perkusja, śpiew), Mateusz Szczepanik (bas, śpiew), Maciej Szczepanik (gitara, śpiew), tym razem w akustycznych aranżacjach. Ideą koncertów akustycznych jest uchwycenie chwili, pewnej energii, interakcji pomiędzy artystami muzykami i przekazanie emocji za pomocą instrumentów akustycznych. Akustyczne koncerty grupy Pectus mają klimat, synergię i tworzą intymny kontakt artystów, ich żywej muzyki z publicznością. Podczas niecodziennego, klimatycznego koncertu nie zabraknie największych przebojów zespołu, takich jak „To, co chciałbym Ci dać”, „Jeden moment”, „Barcelona” czy „Iluzja”.

Koncert zespołu Pectus zbiega się z czasem z nadchodzącym Dniem Matki, jest więc to doskonała na muzyczny prezent właśnie z okazji tego wyjątkowego dnia.

To będzie piękne popołudnie przy akompaniamencie muzyki na żywo, w doborowym towarzystwie zespołu Pectus!

Zapraszamy!

19 maja 2024 r.

godz. 17:00

sala widowiskowa CKiS w Sępólnie Krajeńskim

Bilety w cenie 125 zł dostępne w sekretariacie CKiS w Sępólnie Krajeńskim lub

na stronie www.biletyna.pl

https://biletyna.pl/event/view/id/426048

Jeśli chcecie uniknąć prowizji za zakup biletu online, to kupujcie poprzez aplikację biletyna.plŹródło: Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim