Logo partnera
Dziedzictwo

Pałacowy GęsiNovy Koncert Kulinarny

  • Wydarzenie archiwalne: 10.11.2021
Miejsce:
Zespół Pałacowo-Parkowy w OstromeckuOstromecko

Z okazji wigilii dnia świętego Marcina zapraszamy na wydarzenie w postaci kolacji gęsinowej połączonej z pokazami kulinarnymi, akcentami muzycznymi oraz krótkimi anegdotami. „Gwiazdą” wieczoru będzie Gęś Kołudzka w trzech aktach pod batutą Dyrygentów Kulturowo – Kulinarnych Anny Kornelii Jędrzejewskiej i Piotra Lenarta oraz Pałacowych Kuchmistrzów. Ponadto w programie:


„W jeden kwadrans gęś na stole” – koncertowy rozbiór gąski z gawędą „od kujawskiej okrasy do gęsiego powidła”, „GęsiNove Trio przekąsek” w aranżacji duetu Mikołaj i Błażej, antrakt na „Potrawę Czarno Gotowaną z juszycą” lubo Rosół Polski z pierożkami,” następnie „Kołudzka Gęś na sześć w gąszczu gęsich pipków” – kulinarna pałacowa etiuda zespołowa. Zakończymy Deserową Partią Solową… Serdecznie zachęcamy do świętowania przy wspólnym stole w wyjątkowej atmosferze Jadalni Pałacowej w Ostromecku.


* Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość odwołania wydarzenia, jeśli ilość zgłoszeń nie będzie wystarczająca. Prosimy o zgłoszenia do 7 listopada br.


Cena 160 zł/os., prosimy o zgłoszenia e-mailowe recepcja@palaceostromecko.pl, informacje 785 250 182

Źródło: Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Karola Marcinkowskiego 12-14
85-056 Bydgoszcz
tel.:52 325 55 40