Obchody Dnia Kobiet
Inne

Obchody Dnia Kobiet

  • Wydarzenie archiwalne: 03.03.2022
Miejsce:
Centrum Handlowe Nowe BielawyToruń, Olsztyńska 8
Dzień Kobiet już niebawem! Z tej okazji warto wybrać się w dniach 3-5 marca do Centrum Handlowego Nowe Bielawy w Toruniu. Na panie będą tam czekać upominki, a także konkurs, w którym zdobyć będzie można damski rower miejski.

Jak świętować Dzień Kobiet, to na całego! Takie plany mają Nowe Bielawy przy ul. Olsztyńskiej 8, które przygotowały na najbliższe dni masę atrakcji dla mieszkanek Torunia i okolic.
Od 3 do 5 marca w godz. od 10.00 do 16.00 potrwa tam akcja, w której do wygrania będą prezenty: leśne kompozycje w słoiku stworzone przez florystki kwiaciarni Green Place, kremy do rąk marki Douglas oraz świece z Jysk.
Jeden z upominków otrzyma każdy, kto w tym terminie zrobi zakupy w Nowych Bielawach za min. 100 zł, a następnie okaże paragon w specjalnym punkcie. Warto się spieszyć, ponieważ ilość nagród jest ograniczona.

Z kolei w konkursie na pasażu zawalczyć będzie można o nagrodę główną – damski rower miejski. Wystarczy wypełnić na miejscu kupon konkursowy i wrzucić go do urny. Na tym jednak nie koniec, ponieważ 5 marca w godzinach od 11:00 do15:00 nie zabraknie także bezpłatnej degustacji kawy dla przedstawicielek płci pięknej, którą w strefie relaksu przygotuje Cukiernia Sowa. Degustacje będą bezpłatne.

Przy okazji wizyty w centrum handlowym będzie można zrobić również coś dobrego dla innych. W sobotę na parkingu pod obiektem odbędzie się zbiórka krwi, do której dołączyć będzie mógł każdy chętny. Mobilny punkt poboru krwi Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa będzie czekał na dawców 5 marca w godz. od 11.00 do s16.00. Każdy, kto zdecyduje się oddać krew, otrzyma w prezencie drobny upominek.