O-Się dzieje w Borach!
WSTĘP WOLNY
Będą konkursy, animacje dla dzieci, występować będzie młodzież z GOKu, od 18:00 największe przeboje polskiego rocka zagra oski zespół ZOLO, zostaną wręczone nagrody w Rowerowej Stolicy Polski. Gwiazdą wieczoru będzie Wiktor Waligóra, talent młodego pokolenia, który zyskał rozgłos występami w programach telewizyjnych, festiwalach Zorza, Męskie Granie, Opener czy występ w Sopocie. Ma na koncie statuetkę Fryderyka. Na finał widowisko ognia zaprezentuje grupa "Złodzieje oklasków".
4 lipca, od 16:00, stadion sportowy w Osiu.
"O-Się dzieje w Borach" - to nazwa naszej gminnej letniej imprezy na stadionie sportowym, która zwyciężyła w ankiecie na facebooku Gminnego Ośrodka Kultury w Osiu. Mieszkańcy mogli zgłaszać swoje propozycje z potem spośród wyłoniona została ta zwycięska.
Źródło: Gminny Ośrodek Kultury Osie
4 lipca, od 16:00, stadion sportowy w Osiu.
"O-Się dzieje w Borach" - to nazwa naszej gminnej letniej imprezy na stadionie sportowym, która zwyciężyła w ankiecie na facebooku Gminnego Ośrodka Kultury w Osiu. Mieszkańcy mogli zgłaszać swoje propozycje z potem spośród wyłoniona została ta zwycięska.
Źródło: Gminny Ośrodek Kultury Osie