NIE TYLKO O MIŁOŚCI
Muzyka i taniec

NIE TYLKO O MIŁOŚCI

  • 20
    października 2023 (piątek), godz. 19:00
Miejsce:
Hala Widowiskowo-SportowaMrocza, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 4

Autorski koncert Zbigniewa Zamachowskiego w Hali Widowiskowo-Sportowej w Mroczy, to spotkanie ze sztuką na wysokim poziomie w znakomitej interpretacji aktora.

Talent muzyczny artysty wraz z perfekcyjną techniką i kulturą wokalną sprawiają, że wykonywane piosenki na długo zostają w pamięci widza. Zbigniewowi Zamachowskiemu na scenie towarzyszyć będzie pianista, kompozytor i aranżer Roman Hudaszek.”.

Artysta w Mroczy wystąpi z programem, który przygotował z okazji 40-lecia działalności artystycznej. Podczas koncertu usłyszymy autorskie piosenki, które Zbigniew Zamachowski włączył do swojego repertuaru m.in. „Credo”, „W małym miasteczku” oraz oryginalne interpretacje piosenek znanych twórców takich jak: Agnieszka Osiec­ka, Bułat Okudżawa, Jerzy Wasowski, Stanisław Staszewski czy Sting.

Nie zabraknie także przeboju „Kobiety jak te kwiaty”, znanego z plebiscytu radiowej „Trójki”, a pochodzącego z przedstawienia „Zamach na MoCarta”, a także „Już czas na sen”, „Luz i zapał” czy „Za dzień mój ślub”.

To wszystko już 20 października 2023 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Mroczy.Źródło: Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Mroczy

Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Mroczy

ul. Sportowa 1
89-115 89-115 Mrocza
tel.: 504 070 518