Muzyczny Rejs z piosenkami Andrzeja Zauchy w wykonaniu Michała Maciudzińskiego

Muzyczny Rejs z piosenkami Andrzeja Zauchy w wykonaniu Michała Maciudzińskiego

  • Wydarzenie archiwalne: 06.08.2021
Miejsce:
KPCKBydgoszcz, pl. Kościeleckich 6

Zbliżając się ku ostatnim koncertom z cyklu „Muzyczny Rejs” posłuchamy utworów z repertuaru niezapomnianego Andrzeja Zauchy w wykonaniu Michała Maciudzińskiego. Wokaliście towarzyszyć będzie zespół w składzie - Maciej Olesiński (gitara), Kasper Łbik (gitara basowa) i Mateusz Krawczyk (instrumenty perkusyjne).


Michał Maciudziński:


muzyk, wokalista, pedagog. Absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy i Wydziału Nauk Pedagogicznych UMK w Toruniu. Komponuje i aranżuje na potrzeby własne i nie tylko. Prowadzi szkołę śpiewu "Kreacja wokalna" gdzie oprócz nauki poprawnej emisji głosu pomaga również w pisaniu autorskiej muzyki i tekstów. Gra na wielu instrumentach ale to właśnie pianino i instrumenty klawiszowe szczególnie sobie upodobał. Jak twierdzi: „Nieskończona paleta barw oraz niezwykle skuteczny nośnik emocji to ich niezaprzeczalny atut”. Na pianinie często tworzy swoje autorskie utwory oraz z nieskrywaną przyjemnością akompaniuje także innym wokalistom. Jako pianista oraz wokalista współpracował m.in. z: Orkiestrą Zbigniewa Górnego, Filharmonią Pomorską, Teatrem Polskim w Bydgoszczy, Big Bandem Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy, Sebastianem Makowskim, zespołem Soima. Założyciel autorskich projektów Duch, Mimuza, MMQuartet. MU Project. Obecnie zaangażowany jest jako producent i twórca muzyki w projekt NiebieSKY oraz udziela się wokalnie i tekściarsko w projekcie 9methodS. 


Bilety w cenie 10 zł do nabycia na www.biletyna.pl oraz w siedzibie KPCK, zapraszamy!Źródło: Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Pl. Kościeleckich 6
85-033 Bydgoszcz
tel: 52 585 15 05