MUZYCZNE SPOTKANIA DLA DZIECI Z PGE ENERGIA CIEPŁA S.A. | CZAS DLA NAS | INSTRUMENTY W KOLORZE JESIENI
Dla dzieci  /  Muzyka i taniec

MUZYCZNE SPOTKANIA DLA DZIECI Z PGE ENERGIA CIEPŁA S.A. | CZAS DLA NAS | INSTRUMENTY W KOLORZE JESIENI

  • Wydarzenie archiwalne: 26.09.2021
Miejsce:
CKK JordankiToruń, Al. Solidarności 1-3

Wstęp

40 zł - rodzic + dziecko, 15 zł - dziecko
Mieniąca się barwami jesień często bywa „złota”. W tym kolorze, zrobione ze stopów różnych metali, są też instrumenty dęte. Podczas naszej jesiennej wędrówki zaprezentujemy brzmienie oraz budowę niektórych instrumentów z tej sympatycznej, chociaż nadętej rodzinki.


Czas dla nas powstał z myślą zarówno o dzieciach, jak i rodzicach. Zajęcia wprowadzają maluchy w świat instrumentów, oswajają z ich brzmieniem, aktywizują do udziału w zabawach, jednocześnie pozwalając opiekunom na chwilę wytchnienia. Wszystkie prowadzone są w sposób przystępny i swobodny, z udziałem profesjonalnych artystów.


Czas dla nas udowadnia, że w świecie muzyki nie brakuje miejsca dla nikogo, a dzieci są najbardziej wymagającą widownią! Dlatego dokładamy wszelkich starań, by nie gasić ich dziecięcego zapału, nie ograniczać ich swobody i rozwijać ich wrażliwość poprzez kontakt z żywą muzyką.


Przygotowanie i prowadzenie: Adriana Wdziękońska
Wszystkie koncerty odbywają się w Sali Prób CKK Jordanki


Bilety:
15 zł - dziecko
40 zł - dziecko + dorosły


Liczba biletów ograniczona. Obowiązuje limit: jeden opiekun na jedno dziecko.Wydarzenie zostanie zrealizowane zgodnie z aktualnymi zaleceniami i wytycznymi.


Prosimy o zapoznanie się i przestrzeganie zasad zgodnych z WYTYCZNYMI DLA UCZESTNIKÓW KONCERTÓW TOS W ZWIĄZKU Z TRWAJĄCĄ PANDEMIĄ COVID-19 oraz wypełnienie oświadczenia, które należy przekazać obsłudze wraz z biletem w dniu koncertu.
Źródło: Toruńska Orkiestra Symfoniczna