Muzyczne dziedzictwo: Giełda Płyt Winylowych i CD w CH RONDO
Wstęp wolny  /  Inne  /  Muzyka i taniec

Muzyczne dziedzictwo: Giełda Płyt Winylowych i CD w CH RONDO

  • Wydarzenie archiwalne: 03.02.2024
Miejsce:
CH RondoBydgoszcz, ul. Kruszwicka 1

3 lutego w godzinach 9.00-21.00 odbędzie się kolejna edycja Giełdy Płyt Winylowych i CD. To niepowtarzalna przystań dla kolekcjonerów i poszukiwaczy muzycznych perełek, gdzie będzie można przeglądać i odkrywać zbiory płyt z najróżniejszych zakątków świata muzyki.

W spokojnej i przyjaznej atmosferze, uczestnicy będą mieli szansę na znalezienie utworów, które od dawna goszczą w ich sercach, jak i tych, które mogą stać się nowymi odkryciami. Stoiska zapełnią się bogactwem gatunków – od jazzu, przez rock, metal, po elektronikę i alternatywę, zapewniając coś dla każdego, kto ceni sobie muzyczną różnorodność.

Giełda w CH RONDO to nie tylko możliwość zakupu płyt, ale również szansa na spotkanie z ludźmi o podobnych pasjach, dzielenie się wiedzą i doświadczeniami muzycznymi. To moment, aby zwolnić i pozwolić sobie na chwilę relaksu w otoczeniu muzyki, która łączy pokolenia.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Giełda Płyt Winylowych i CD będzie zlokalizowana obok Martes Sport i Kwiaciarni Olivia w CH RONDO. Przyjdź do nas w poszukiwaniu muzycznych skarbów.