Muzyczna Noc Sylwestrowa w Dworze Artusa | Duo Soprano i Tenorzy Vincero
Muzyka i taniec

Muzyczna Noc Sylwestrowa w Dworze Artusa | Duo Soprano i Tenorzy Vincero

  • Wydarzenie archiwalne: 31.12.2023
Miejsce:
Dwór ArtusaToruń, Rynek Staromiejski 6

Artyści sceny wielkopolskiej i łódzkiej zapraszają Państwa na niezapomniany sylwestrowy muzyczny wieczór w Dworze Artusa!

Tę wyjątkową i roztańczoną noc w roku spędzimy w muzycznej podróży – od świata operetki, który zniewalał lekkością muzyki, formy a przede wszystkim przenosi słuchacza w krainę marzeń. Wszystko to dzięki Johan Strauss, Emerich Kalman, Franciszek Lehar czy Jacqe Offenbach.

W części operetkowej usłyszymy wyselekcjonowane przeboje takie jak: „Graj Cyganie”, „Usta milczą dusza śpiewa”, „Wielka Sława to żart”, „Gdzie mieszka miłość”, „Co się dzieje oszaleje”, „Twoim jest serce me”, „Kiedy Skrzypki grają” i wiele innych, które podczas naszych koncertów publiczność wykonuje wraz z wykonawcami. Oczywiście całość pięknie łączy złotousty, pełen humoru i urokliwy tenor, konferansjer Bartosz Kuczyk, który czyni z koncertu spektakl.

Dalej w naszej muzycznej podróży pomkniemy do tematów musicalowych i filmowych, aby w kolejnym przystanku wkroczyć w krainę innej muzyki, choć sposób wykonania pieśni się nie zmienia. Usłyszymy takie przeboje jak „Greckie wino”, „O sole mio„, „My way”, „Memory” czy nawet „Malowany dzbanku”. W repertuarze koncertu znajdziemy ponadto przeboje Paula Anki, Joe Dassina, Toma Jonesa czy Engelberta Humperdincka. Tego wieczoru nie zabraknie oczywiście przebojów Elvisa Presleya czy Franka Sinatry, z których interpretacji słynie tenor Mirosław Niewiadomski oraz włoskich przebojów takich jak „Buona sierra signorina” czy „Ciao ciao Bambina”, które są specjalnością tenora Mariusza Adama Ruty. Kto nie kocha takich przebojów jak „Delilah” czy „A Man whitout”, Bell czy Granada… artyści tego wieczoru udowodnią, że w muzyce nie istnieją granice, a spotkanie repertuaru rozrywkowego z klasycznymi głosami wykonawców tworzy niesamowity efekt i wciąga publiczność do wspólnej zabawy.

Czas trwania wydarzenia – około 2 godziny | W trakcie wydarzenia przewidziany uroczysty toast.

Bilety: 100zł – KUP BILETŹródło: Dwór Artusa