#MuzeumWdomu - WIRTUALNY SPACER - Półskrzyneczek i wianeczek...

#MuzeumWdomu - WIRTUALNY SPACER - Półskrzyneczek i wianeczek...

  • Wydarzenie archiwalne: 01.12.2020
Miejsce:
Muzeum EtnograficzneWłocławek, ul. Bulwary im. Marszałka Józefa Piłsudskiego 6

Od 1 grudnia br. w Muzeum Etnograficznym czynna jest wystawa czasowa pt. Półskrzyneczek i wianeczek. Konserwacja posagowych skrzyń malowanych z Kujaw i ziemi dobrzyńskiej. Na ekspozycji zaprezentowane zostały malowane skrzynie poddane konserwacji w ramach dotacji z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego na realizację zadania pt. Barwne, posażne, ocalenia warte. Konserwacja zabytkowych skrzyń posagowych z Kujaw i ziemi dobrzyńskiej. Została ona przyznana w ramach programu Wspieranie działań muzealnych przy dofinansowaniu Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego. 


Z powodu obowiązujących nadal obostrzeń związanych z rozprzestrzenianiem się, zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 zapraszamy do zwiedzania ekspozycji w formie wirtualnego spaceru. By pospacerować klikamy TUTAJ. 


 


Zachęcamy również do obejrzenia galerii zdjęć.


Mkidn 01 CmykBelka Dofinansowano Logo Poziom Województwo Kp Podpis Z Boku

Realizacja zadania dzięki dotacji pozyskanej z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Wspieranie działań muzealnych oraz dzięki wsparciu finansowemu Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.Źródło: Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku

Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej

Słowackiego 1A
87 – 800 Włocławek
tel.:54) 232-36-25

Powiązane wydarzenia

dzisiaj
⟶ stała

GALERIA PORTRETU POLSKIEGO

dzisiaj
⟶ stała

FAJANS WŁOCŁAWSKI

dzisiaj
⟶ stała

Muzeum Historii Włocławka