„Morał” - spektakl taneczny
Muzyka i taniec  /  Teatr / Kabaret

„Morał” - spektakl taneczny

  • Wydarzenie archiwalne: 04.09.2023
Miejsce:
Centrum KulturyŚwiecie, Wojska Polskiego 139

Serdecznie zapraszamy na ponowne wystawienie spektaklu tanecznego pt. „Morał”, który odbędzie się 4 września o godzinie 19:00 w sali widowiskowej Centrum Kultury w Świeciu.

Bilety w cenie 10 zł do nabycia od 10.08 w Punkcie Informacji (od poniedziałku do piątku w godz. 09:00-17:00 tel. 52 562 73 71).

Grupa Spektaklowa prowadzona przez Natalię Głowalę działa już od pięciu lat, prezentując swoje umiejętności w wielu widowiskach. Tym razem młodzi tancerze zaprezentują historię o wolności, miłości, współczesności i ludziach, którą opowiedzą za pomocą choreografii i muzyki.
Teksty piosenek zawsze stanowiły ważny element występów Grupy Spektaklowej. W najnowszej propozycji pełnią jeszcze większą rolę, szczególnie że po raz pierwszy usłyszymy piosenki w języku polskim.
Przygotowana przez artystów historia pełna będzie emocji, wzruszeń i refleksji oraz „Morału”, który pozostanie z widzami na długo. Nie przegapcie okazji, aby doświadczyć niezapomnianych wrażeń i zobaczyć, jak wiele młodzi artyści potrafią przekazać za pomocą sztuki tanecznej. Do zobaczenia!Źródło: Centrum Kultury w Świeciu / Kino Wrzos