Miraże – prezentacja fotografii Tadeusza Topolskiego, wystawa

Miraże – prezentacja fotografii Tadeusza Topolskiego, wystawa

  • Wydarzenie archiwalne: 17.02.2023
Podany czas trwania wystawy nie uwzględnia dni wolnych oraz rzeczywistych godzin otwarcia. Przed wizytą w danym obiekcie prosimy o kontakt z organizatorem celem potwierdzenia dostępności ekspozycji.
Miejsce:
Centrum Kultury Browar B.Włocławek, ul. Łęgska 28
Zapraszamy na wystawę fotografii Tadeusza Topolskiego, na której prezentujemy ponad 40 prac w dwóch cyklach: „Światłem Malowane” i „Leśne Witraże”.

W pierwszym artysta ukazuje krajobraz, który przypomina obrazy malarskie. Jeden obraz składa się z kilku, czasem kilkunastu pojedynczych zdjęć. Po obróbce cyfrowej powstały prace pełne dynamiki, ale są również zdjęcia spokojne. Głównym elementem drugiego cyklu jest drzewo. Zdjęcia zostały poddane znacznej obróbce cyfrowej. W efekcie powstały obrazy przypominające witraże. Można się w nich dopatrzeć niezliczonych kształtów, postaci i potworów.

Tadeusz Topolski – fotografik, instruktor fotografii z Konina. Autor ok. 20 wystaw indywidualnych, uczestnik wielu przeglądów sztuki, w tym międzynarodowych. Laureat Kariatydy w kategorii twórca roku 2020 subregionu konińskiego.

Bilety: 2 zł, katalogi: 5 zł/szt., kasa CK „Browar B.”

Godziny zwiedzania: wtorek – piątek, godz. 11.00 – 18.00, sobota, godz. 14.00 – 18.00
(ostatnie wejście godz. 17.30)

Źródło: Centrum Kultury BROWAR B. we Włocławku

Centrum Kultury BROWAR B.

ul. Łęgska 28
87-800 Włocławek
tel.: 54 427 02 30