Mini bal karnawałowy w kinie!
Dla dzieci  /  Film  /  Inne

Mini bal karnawałowy w kinie!

  • Wydarzenie archiwalne: 19.02.2023
Miejsce:
Kino Helios BydgoszczBydgoszcz, ul. Fordońska 141
W ostatnią niedzielę karnawału 19 lutego o godzinie 9:45 wraz z Centrum Zabaw i Edukacji Złoty Smoczek Kino Helios organizuje Mini bal karnawałowy w kinie! Przygotowaliśmy dla was moc atrakcji min.: dmuchany zamek, zabawy taneczne, animacje, konkursy z nagrodami, malowanie buziek, balonowe kształty. Z tej okazji zapraszamy was już o godzinie 9:45 na naszą największą salę kinową! Stroje karnawałowe mile widziane!

Po zabawie zapraszamy na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie:
Filmowe Poranki - Bing, cz. 6, w niedzielę 19 lutego o godz. 10:30. Zaprezentujemy zestaw bajek: Automat z niespodzianką, Zakręcony, Dom, Sorbet, Obraz na ścianie, Szukaj mnie, Zamek z piasku, Żołędzie Czas trwania pokazów: 58 minut.

Bing jest trzyletnim króliczkiem, który chodzi do przedszkola i jest bardzo ciekawy świata. Jego przygody do złudzenia przypominają codzienność dzieci w podobnym wieku. Każda bajka zaczyna się typową dziecięcą czynnością, z którą muszą poradzić sobie bohaterowie: Bing, jego opiekun Flop, przyjaciele Sula i Pando oraz kuzyni Koko i Charlie. Mimo chęci nie zawsze im się udaje, popełniają błędy, na których się uczą. Czasami króliczkowi brakuje doświadczenia, aby przewidzieć skutki swojego zachowania. Gdy tak się dzieje, króliczek musi poradzić sobie ze swoimi uczuciami, jednak z pomocą Flopa zawsze udaje mu się odzyskać pewność siebie. Projekcję Filmowych Poranków poprzedzają konkursy i zabawy na sali kinowej.