Mikołajkowy pokaz magii i iluzji w wykonaniu Bartosza Lewandowskiego

Mikołajkowy pokaz magii i iluzji w wykonaniu Bartosza Lewandowskiego

  • Wydarzenie archiwalne: 08.12.2022
Miejsce:
Żniński Dom KulturyŻnin, Pocztowa 15
To zaproszenie stało się już tradycją! Kolejny rok z rzędu, mamy zaszczyt zaprosić Państwa na nowy magiczny program 2022, pt. Świąteczne Magic Show w wykonaniu jednego z najlepszych iluzjonistów młodego pokolenia w Polsce – Bartosza Lewandowskiego – Finalisty programu Mam Talent!
Świąteczne Magic Show to godzinne widowisko magii i iluzji przeznaczone dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Podczas widowiska widzowie przeniosą się w magiczną podróż, a niemożliwe na oczach całej publiczności stanie się możliwe! Głównym punktem programu będą triki z ptakami, którymi Bartosz Lewandowski podbił 11 edycję telewizyjnego "Mam Talent"! To jedne z głównych atrakcji występów Bartosza, które zachwyciły tysiące widzów przed telewizorami w całym kraju! Jednak to nie koniec atrakcji jakie jeszcze na Was czekają! Nie zabraknie sporej dawki śmiechu, którą dostarczy kabaretowo-magiczna część widowiska. Przepowiednie, etiuda z latającym stolikiem, pojawiające i znikające przedmioty, magia ze śnieżnobiałym królikiem, manipulacje, duże iluzje w asyście pięknej śnieżynki oraz wiele innych magicznych urozmaiceń!
Na najmłodszych widzów czeka wielka atrakcja - MAGICZNE POJAWIENIE ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA!
To będzie pokaz czystej iluzji podczas, którego każdy widz znajdzie coś dla siebie, zarówno młodszy jak i starszy! Magiczna godzina, której nie możecie przegapić! Koniecznie zasiądź na widowni i zobacz prawdziwą magię!
8 GRUDNIA - ŻNIN! DOM KULTURY GODZINA 18:00
WIELKA PROMOCJA TYLKO DLA MIESZKAŃCÓW ŻNINA! Bilety w cenie 30 PLN dla wszystkich!
Do nabycia w Żnińskim Domu Kultury oraz online na: kupbilecik: https://www.kupbilecik.pl/.../Pokaz+magii+i+iluzji.../ biletyna: https://biletyna.pl/event/view/id/274651


Źródło: Żniński Dom Kultury