Mikołajkowe Kino Rudaczek
Wstęp wolny  /  Dla dzieci  /  Film

Mikołajkowe Kino Rudaczek

  • Wydarzenie archiwalne: 05.12.2021
Miejsce:
Dom Muz RudakToruń, Okólna 169

Przed seansem dostępne będą stoiska warsztatowe | Film rozpoczyna się o godz. 15:00 | Na spotkanie zapraszamy dziadków, rodziców oraz opiekunów z dziećmi w wieku przedszkolnym, a także wczesnoszkolnym.

Okres świąteczny to przede wszystkim okazja do spędzenia czasu w rodzinnej atmosferze. Otwieranie prezentów w blasku choinki poprzedzone przystrajaniem drzewka jest elementem, bez którego święta nie posiadałyby swojego uroku. Niezbędnym punktem programu stają są także kultowe, świąteczne filmy. I tu my, cali na biało – wbrew prognozom pogody – proponujemy jako przedsmak gwiazdki, kilka mikołajkowych atrakcji!

W programie:

  • konkursy z drobnymi upominkami;

  • mikołajkowe Kino Rudaczek

  • stoiska warsztatowe

  • gry planszowe i elektroniczne


Co czeka na nas w Mikołajkowym Kinie Rudaczek?

Młoda, piękna dziewczyna musi podporządkować się decyzji ojca. Nieprzychylny los i trudna sytuacja rodzinna powoduje zobowiązania, które wydają się być ponad jej siły. Okazuje się, że sytuacja nie musi być beznadziejną, o ile jest skłonna zaufać i otworzyć swoje serce. Czy uczucie wygra z niechęcią i uprzedzeniami? Przekonamy się o tym już 5 grudnia podczas świątecznego seansu! Rozsiądźcie się wygodnie i sprawdźcie, co tym razem dla Was przygotowaliśmy!

Dodatkową atrakcją będą świąteczne stoiska z warsztatami pobudzającymi kreatywność. Przed rozpoczęciem seansu będziecie mieli m.in.: możliwość stworzenia dekoracji z szyszek i papieru oraz nauczyć się zdobienia bombek. Nie zabraknie również kącika gier planszowych i elektronicznych, organizowanych przez Fantastyczny Dom Kultury!

Przybywajcie całymi rodzinami, poczujmy szczególną atmosferę Mikołajek na Rudaku!

Wydarzenie dofinansowane ze środków Gminy Miasta Toruń.

Współorganizatorem wydarzenia jest Rada Dzielnicy Rudak.Źródło: Dwór Artusa

Dwór Artusa

Rynek Staromiejski 6
87-100 Toruń
tel.:56 655 49 39

Powiązane wydarzenia

30
stycznia (poniedziałek), godz. 10:00
⟶ DO 03.02

Zimowe Półkolonie / Poznańska 9 i 3/4

04
lutego (sobota)
⟶ DO 25.02

Maria Szurmiej „Malarstwo”