Mikołajki na Rudaku

Mikołajki na Rudaku

  • Wydarzenie archiwalne: 03.12.2023
Miejsce:
Dwór ArtusaToruń, Rynek Staromiejski 6

Mikołajki to radosny czas, wprowadzający nas w świąteczny nastrój. Tego dnia możemy pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa, nie tylko poprzez zjedzenie tony cukierków, ale i głośne śpiewanie kolęd i beztroskie zabawy. Coroczną tradycją stały już się wspólne obchody Mikołajek na Rudaku. W tym roku spotkamy się nie tylko ze Świętym Mikołajem, ale i kreatywnymi elfami – edukatorami i edukatorkami, którzy przygotują dla nas cały worek twórczych niespodzianek!

Nie zabraknie również różnorodnych stoisk warsztatowych, przy których przygotujemy bombki choinkowe i świąteczne dekoracje. Mamy też coś specjalnego – kącik fotograficzny, za sprawą którego poczujemy się jak w zimowej baśni! Aby lepiej wcielić się w rolę pomocników Świętego Mikołaja, śnieżynek, elfów i innych świątecznych bohaterów, będziemy mogli przyozdobić swoje twarze kolorowymi malunkami!

Gdy tylko wysłuchamy koncertu młodej orkiestry dętej ze Szkoły Podstawowej nr 17, Święty Mikołaj na pewno zbudzi się z zimowego snu i dołączy do wspólnej zabawy oraz kolędowania z Teatrem Bajecznym. Na deser czekać na nas będzie jeszcze spektakl „Zimowy Czas”. Jesteście gotowi? Zapnijcie pasy, bo tego dnia nasze sanie poszybują prosto do świata wiecznej zimy i świątecznej magii.

By móc lepiej wczuć się w świąteczny nastrój, przynieście ze sobą wcześniej przygotowane kartki, które będziecie mogli sprezentować Świętemu Mikołajowi. Dla najbardziej kreatywnych czekają drobne upominki!

Współorganizator wydarzenia: Rada Okręgu Rudak i Stowarzyszenie Rudak.

Sponsor wydarzenia: APRO INVESTMENT.

Wydarzenie dofinansowane ze środków Gminy Miasta Toruń.Źródło: Dwór Artusa

Dwór Artusa

Rynek Staromiejski 6
87-100 Toruń
tel.: 56 655 49 39

Powiązane wydarzenia

dzisiaj
godz. 19:00

Wielka Trasa Stand-up Polska

25
kwietnia (czwartek), godz. 19:00

Koncert zespołu Wszystkiego Najlepszego

26
kwietnia (piątek), godz. 19:00

Wiosenny Dance Intense

27
kwietnia (sobota), godz. 12:00

Zwiedzanie Dworu Artusa