Michał Zygmunt ODRA SOUND DESIGN – koncert i spotkanie
Wstęp wolny  /  Sztuki wizualne

Michał Zygmunt ODRA SOUND DESIGN – koncert i spotkanie

  • Wydarzenie archiwalne: 03.04.2023
Miejsce:
Centrum Nauki i Kultury Młyny RotheraBydgoszcz, ul. Mennica 10
Koncert oraz spotkanie z pokazem fotografii

W niedzielę 2 kwietnia zapraszamy do synagogi w Starym Fordonie, gdzie we współpracy ze Stowarzyszeniem Miłośników Starego Fordonu organizujemy koncert Michała Zygmunta Odra Sound Design. Koncert to wielowymiarowa dźwiękowa przygoda – podróż, której inspiracją stała się siła rzeki. Artysta porwie słuchaczy do intymnego wodnego świata, mglistego, ale też tętniącego życiem dzikiej przyrody. Muzyka, która popłynie we wnętrzach Synagogi to połączenie dźwięków natury, ambientowych brzmień gitary i elektroniki.

02.04.2023 r., godz. 18.00 – koncert, synagoga w Starym Fordonie  (synagoga nie jest ogrzewana, polecamy zabranie ze sobą ciepłych ubrań)

Natomiast w poniedziałek 3 kwietnia zapraszamy do Młynów Rothera na spotkanie z artystą połączone z pokazem fotografii, które poprowadzi dziennikarz Tomasz Kaźmierski z Radia PiK. Porozmawiamy o realizowanym przez Michała Zygmunta projekcie, jakim jest rejs tradycyjną, drewnianą łódką pychówką w poprzek kraju, z Bugu na Odrę. Artysta dosłownie przypłynie do nas prosto ze wschodu Polski.

03.04. 2023 r., godz. 19:00, udział w spotkaniu jest bezpłatny, wstęp wolny, wydarzenie dla wszystkich osób zainteresowanych tematyką

 

Źródło: Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera

Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera

ul. Mennica 10
85-112 Bydgoszcz
tel.: 887 467 015