Marcelina Bociek
Muzyka i taniec

Marcelina Bociek

  • Wydarzenie archiwalne: 04.05.2024
Miejsce:
ŚwiatłowniaBydgoszcz, Św. Trójcy 15

Marcelina Bociek – bydgoszczanka, laureatka wielu konkursów i festiwali wokalnych. Z wykształcenia filolog polski i logopeda, na co dzień dziennikarka telewizyjna i wokalistka. Człowiek mnóstwa pasji, z których największe to muzyka, poezja i podróże. Uśmiechnięta, zakochana w naturze dziewczyna, która chwile wolne od miejskich obowiązków spędza w górach lub nad mazurskimi jeziorami – tam wycisza się i szuka natchnienia.

Sylwester Bugajak – student Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy w klasie gitary na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa. Na co dzień wykonuje różne gatunki muzyki jazzowej oraz rozrywkowej, a także komponuje i aranżuje.

Podczas koncertu wokalno-gitarowy duet zaprezentują utwory z nurtu szeroko pojętej piosenki poetyckiej, charakteryzujące się niebanalnymi tekstami. Będzie można usłyszeć piosenki, które na przestrzeni lat zapisywały się na kartach muzycznej historii, a także te bardziej współczesne, nawet znane z radia. Wybrzmią utwory Mietka Szcześniaka, Maryli Rodowicz, Ireny Santor, ale również Sanah czy Dawida Podsiadły.

Cegiełka na Fundację Światłownia w cenie 25 zł.

„Partnerem wydarzenia jest Totalizator Sportowy właściciel marki LOTTO”Źródło: Otwarta Przestrzeń ŚWIATŁOWNIA

Powiązane wydarzenia

27
lipca (sobota), godz. 18:00–20:00

Marek Andrzejewski – koncert

20
września (piątek), godz. 18:00

Wieczór Bieszczadzki w Światłowni

18
października (piątek), godz. 18:00

Krzysztof Sałapa