Małe Studio Eksperymentu
Dla dzieci  /  Muzyka i taniec

Małe Studio Eksperymentu

  • Wydarzenie archiwalne: 22.10.2022
Miejsce:
Domkultury! Bydgoskie PrzedmieścieToruń, Sienkiewicza 11/3
Male studio eksperymentu to warsztaty dla najmłodszych polegające na nieskrępowanym odkrywaniu i poznawaniu świata dźwięków. Świata, który nie ogranicza się tylko do znanych nam powszechnie instrumentów, takich jak gitara, fortepian, skrzypce czy własny głos. Rzeczony eksperyment ma za zadanie pokazać, że pojęcie muzyki można rozszerzyć na całe spektrum zjawisk akustycznych, które nas otaczają i które jesteśmy w stanie wygenerować za pomocą wszelkiego rodzaju przedmiotów. Będziemy tworzyć i nagrywać zindywidualizowane kompozycje dźwiękowe.
Warsztaty są prowadzone w małych grupach dzieci i rodziców.

Grupa
2 - 5 lat
Godzina:
10:00 - 11:00
(wskazana obecność rodziców)

Obowiązują zapisy drogą mailową: utu.fundacja@gmail.com
lub telefonicznie: 531447412
Liczba miejsc ograniczona.

Prowadzenie: Marta Rogalska

Marta Rogalska - ukończyła studia na Uniwersytecie Warszawskim w zakresie muzykologii i kulturoznawstwa, wokalistka, flecistka, edukatorka, Wokalistka zespołu Pchełki. W latach 2010-2013 pracowała w Mute Comp. Physical Theatre (Kopenhaga), komponując muzykę teatralną. Prowadziła autorskie warsztaty muzyczne dla dzieci i dorosłych, między innymi w
Centrum Sztuki Współczesnej "Znaki Czasu" w Toruniu, współpracuje z DomKultury! na Bydgoskim Przedmieściu, gdzie prowadzi wykłady o muzyce klasycznej, autorskie warsztaty muzyczne. Współpracowała z Instytutem Muzyki i Tańca w Warszawie. Prywatnie mama trzyletniego Bruna.

>>> Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury "Kultura - Interwencje 2022"
>>> Zrealizowano dzięki wsparciu Gminy Miasta Toruń


Źródło: Domkultury! Bydgoskie Przedmieście w Toruniu

Społeczny Dom Kultury – Domkultury! Bydgoskie Przedmieście

Sienkiewicza 11/3
87-100 Toruń
tel.: +48517468708