Maciej Balcar - Acoustic Tour
Muzyka i taniec

Maciej Balcar - Acoustic Tour

  • Wydarzenie archiwalne: 06.03.2024
Miejsce:
Centrum KulturyŚwiecie, Wojska Polskiego 139

Od ponad 20 lat wokalista grupy Dżem. Z wykształcenia architekt, z zamiłowania muzyk, kompozytor i aktor. Ma na swoim koncie role filmowe, m.in. Indianera w „Skazanym na Bluesa", teatralne, m.in. Jezusa w chorzowskim „Jesus Christ Superstar", dubbingowe, m.in. głos Mustanga w polskich wersjach piosenek Briana Adamsa do filmu „Mustang z Dzikiej Doliny".
Współpracuje ze Zbigniewem Preisnerem, oraz zespołami Carrantuohill i Harlem.
Jak co roku w okresie zimowym pojawia się kolejna Solowa Trasa Macieja Balcara. Trasa ACOUSTIC TOUR 2024 będzie ostatnią trasą w takiej formule.
Wraz z niesamowitą ekipą muzyków Maciek rusza w koncertowy maraton po całej Polsce. Grać będą dzień w dzień, a mało kogo stać na taką determinację w dzisiejszym świecie! Formacji Balcara od lat udaje się to wyśmienicie. Sekret tkwi w przepięknej muzyce, poezji, pasji i przyjaźni. Zgrabnie żonglują stylami i bawiąc się dźwiękami, wciągają słuchaczy w niesamowity klimat, gdzie blues i folk łączy się z poezją i piosenką autorską.

Maciej Balcar
Acoustic Tour 2024
6 marca, godz. 18:00
Sala Widowiskowa Centrum Kultury w Świeciu

Bilety w cenie 80 zł do nabycia w wersji elektronicznej na Biletyna.pl oraz kasie kina WRZOS, a w tradycyjnej wersji w Punkcie Informacji Centrum Kultury. Źródło: Centrum Kultury w Świeciu / Kino Wrzos

Centrum Kultury w Świeciu

Wojska Polskiego 139
86-100 Świecie
tel.: 52 562 73 70