Love Songs | Asia Czajkowska & Bartek Staszkiewicz | Koncert
Muzyka i taniec

Love Songs | Asia Czajkowska & Bartek Staszkiewicz | Koncert

  • Wydarzenie archiwalne: 14.02.2022
Miejsce:
Dwór ArtusaToruń, Rynek Staromiejski 6
Dla wszystkich zakochanych oraz poszukujących czułych uczuć, również serce toruńskiej starówki zabije tego dnia mocniej. Przygotujcie się na subtelną, ale i potężną dawkę romantyzmu, która wypełni artusowe mury za sprawą wyjątkowego, muzycznego duetu – Asi Czajkowskiej oraz Bartka Staszkiewicza.

Przygotowany przez muzyków program Love Songs to najpiękniejsze historie, które na przestrzeni minionych stu lat zamknięto w piosenkach. Pojawią się standardy jazzowe (My funny Valentine czy When I fall in love), piosenki francuskie (La vie en rose) , soundtracki światowych hitów filmowych (I will always love you) i niezapomniane polskie piosenki z różnych dekad (KasztanyNa pierwszy znakJego portret, Jednego serca). Kojący głos Asi Czajkowskiej, otulony dźwiękami fortepianu czarowanymi przez Bartka Staszkiewicza objawi się także w czułych, autorskich kompozycjach duetu.

Zapewniamy, że za sprawą Love Songs, lutowy wieczór będzie jednym z najgorętszych tej zimy. Nastrójcie serca i zakochajcie się w Artusie!

Bartek Staszkiewicz – klawiszowiec, pianista, producent muzyczny. Współzałożyciel i członek zespołu Sofa, kierownik muzyczny koncertów galowych festiwalu Tofifest, Pod wspólnym niebem. Współpracował m.in. z Ostrym, Pauliną Przybysz, Julią Marcell, Grzegorzem Hyżym, Mariuszem Lubomskim, Bovską oraz Waglewski Fisz Emade.

Asia Czajkowska – wokalistka, autorka piosenek, z wykształcenia filololożka-językoznawczyni, z pasji i zawodu trenerka głosu. Bierze udział w projektach jazzowych i popowych, współpracując m.in. z Bogdanem Hołownią, LA Trio, triem Wojtka Gogolewskiego, Eljazz Big Bandem, Jackiem Bryndalem (aka Atrakcyjny Kazimierz). Od 20 lat śpiewa w chórze Astrolabium. Wkrótce ukaże się jej druga płyta, stworzona z toruńskimi pianistami, wśród których wiodącą rolę kompozytora i producenta odgrywa towarzyszący jej dziś przy fortepianie Bartek Staszkiewicz.

Bilety

40zł / normalny

35zł / ulgowy





Bilety dostępne również na


















Źródło: Dwór Artusa

Dwór Artusa

Rynek Staromiejski 6
87-100 Toruń
tel.:56 655 49 39