Letnie warsztaty filmowe – No to klaps!
Dla dzieci  /  Film  /  Sztuki wizualne

Letnie warsztaty filmowe – No to klaps!

  • 20
    sierpnia 2024 (wtorek), godz. 08:00–18:00
    ⟶ DO 22.08
Miejsce:
Centrum Kultury Browar B.Włocławek, ul. Łęgska 28

Od 20 do 22 sierpnia młodzież w wieku 12-17 lat będzie miała niepowtarzalną okazję poznać tajniki świata sztuki filmowej.

Podczas 3-dniowych warsztatów uczestnicy pod czujnym okiem ekipy „No to klaps!” nauczą się m.in. wykorzystania własnych telefonów do kreowania filmowego świata. Przejdą również podstawowy kurs montażu. Odbędą się zajęcia z wykorzystania telefonów i aparatów bezlusterkowych w roli kamer klasy Sony ZV 1. Młodzież pozna podstawowy zestaw oświetlenia fotograficznego i zasady wykorzystania światła naturalnego. Podczas wydarzenia uczestnicy zrealizują krótką etiudę fabularną. Dzięki temu będą mogli odnaleźć się w różnych rolach: aktora, scenarzysty, scenografa, operatora kamery czy oświetlenia. Być może będzie to okazja do odkrycia nowej pasji!

Będziemy spotykać się przez 3 dni po 10 godzin dziennie. Zapewniamy ciepły obiad i przekąski dla uczestników. Zapewniamy również profesjonalny sprzęt potrzebny do udziału w warsztatów.

Warsztaty poprowadzi ekipa “No to klaps!” złożona z doświadczonych filmowców, o których więcej tutaj: https://notoklaps.com/o-nas/

Letnie warsztaty filmowe to nie tylko wspaniała rozrywka, ale również jedna z niewielu okazji na rozpoczęcie przygody z kinem profesjonalnym. A to wszystko w cenie 40 zł za godzinę. Zapraszamy serdecznie! W czasie warsztatów zapewniamy obiad i przekąski.

Zapisy na warsztaty do 15 sierpnia poprzez kupienie biletu w kasie Browaru B.

Termin: 20-22 sierpnia 2024 r.
Godziny warsztatów: 8.00-18.00.
Bilety: za 3 dni zajęć (po 10 godzin dziennie, z obiadem) – 1200 zł/os, kasa Browaru B.
Miejsce: Centrum Kultury „Browar B.”, Sala nr 7, ul. Łęgska 28 (wejście od ul. Bechiego)
Informacje: 54 427 02 47, https://ckbrowarb.pl/Źródło: Centrum Kultury BROWAR B. we Włocławku