„LEKcja w teatrze” – warsztaty teatralne dla grup zorganizowanych
Dla dzieci  /  Teatr / Kabaret

„LEKcja w teatrze” – warsztaty teatralne dla grup zorganizowanych

  • Wydarzenie archiwalne: 18.10.2022
Miejsce:
KPCKBydgoszcz, pl. Kościeleckich 6

To cykl warsztatowych, teatralnych spotkań dla grup zorganizowanych w wieku 5 - 15 lat. W spotkaniach mogą wziąć udział grupy przedszkolne i szkolne poprzednim zarezerwowaniu i umówieniu terminu. Program warsztatów staramy się dostosowywać do konkretnej grupy. W ramach zajęć uczestnicy poznają tajniki sztuki teatralnej, uzyskują odpowiedź na niewyjaśnione dotąd i nurtujące ich pytania w dziedzinie teatru, wykonują podstawowe zadania aktorskie biorąc udział w zabawach wprowadzających ich w świat sceny i teatru. Odbiorcy warsztatów nierzadko mają możliwość obejrzenia mini teatru lalkowego w wykonaniu pracowników Działu Artystycznego KPCK.

kontakt: artystyczny@kpck.pl.

Informacja dla nauczycieli, instruktorów i opiekunów

Zespół warsztatowy nie powinien przekroczyć 25 uczestników + max. 2 opiekunów.  W zależności od kolejności zgłoszeń, zapisujemy  grupę pierwszą chętną i dostosowując się do ram wiekowych dzieci lub młodzieży  realizujemy program zajęć.

Zajęcia będą się odbywały w Salonie Hoffman zgodnie z aktualnymi wytycznymi związanymi z pandemią Covid-19. Uczestnicy przynoszą ze sobą luźny strój, miękkie zamienne obuwie oraz wodę do picia.

Termin zarezerwowany, brak wolnych miejsc.Źródło: Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

pl. Kościeleckich 6
85-033 Bydgoszcz
tel.: 52 585 15 01