LEKcja w teatrze – warsztaty dla grupy zorganizowanej
Dla dzieci

LEKcja w teatrze – warsztaty dla grupy zorganizowanej

  • Wydarzenie archiwalne: 31.03.2023
Miejsce:
KPCKBydgoszcz, pl. Kościeleckich 6

Termin zarezerwowany

To cykl warsztatowych, teatralnych spotkań dla grup zorganizowanych w wieku 5- 15 lat. W spotkaniach mogą wziąć udział grupy przedszkolne i szkolne po poprzednim zarezerwowaniu i umówieniu terminu. Program warsztatów staramy się dostosowywać do konkretnej grupy. W ramach zajęć uczestnicy poznają tajniki sztuki teatralnej, uzyskują odpowiedź na niewyjaśnione dotąd i nurtujące ich pytania w dziedzinie teatru, wykonują podstawowe zadania aktorskie biorąc udział w zabawach wprowadzających ich w świat sceny i teatru. Odbiorcy warsztatów nierzadko mają możliwość obejrzenia mini teatru lalkowego w wykonaniu pracowników Działu Artystycznego KPCK.

kontakt: artystyczny@kpck.pl.

Informacja dla nauczycieli, instruktorów i opiekunów

Zespół warsztatowy nie powinien przekroczyć 25 uczestników + max. 2 opiekunów. W zależności od kolejności zgłoszeń, zapisujemy  grupę pierwszą chętną i dostosowując się do ram wiekowych dzieci lub młodzieży  realizujemy program zajęć.

Zajęcia będą się odbywały w Salonie Hoffman. Uczestnicy przynoszą ze sobą luźny strój, miękkie zamienne obuwie oraz wodę do picia.Źródło: Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy