Kultura Bassu vol. 34.
Muzyka i taniec

Kultura Bassu vol. 34.

  • Wydarzenie archiwalne: 06.04.2024
Miejsce:
Music Cafe Szpulka w BydgoszczyBydgoszcz, ul. Marcinkowskiego 12

Kultura Bassu po raz 34 w Bydgoszczy. Na tą edycję przygotowaliśmy dla Was specjalnego gościa prosto z 3 City . Założyciela Moonshine Rec , które obchodzi w tym roku 15 lat działalność, a więc Mack . Dodatkowe wsparcie zapewnią Bexx legenda bydgoskiego półświatka, dj i producent . Za nagłośnienie odpowiadać będą gospodarze całego zamieszania Ruff Puff Sound System, którzy dołożą od siebie również warstwę muzyczną . Dzwoń po znajomych i do zobaczenia pod głośnikami.

Mack (Moonshine Rec.)
Bexx
Ruff Puff Sound System

Nagłośnienie Ruff Puff Sound System

Orginal Sound System Experience

MACK MOONSHINE to trójmiejski dj i promotor, który od ponad dekady działa aktywnie na polskiej
scenie undergroundowej muzyki elektronicznej. Od 2007 roku prowadzi skupiający się na basowej
muzyce sklep płytowy Mash-up Records. W 2009 roku założył wytwórnię Moonshine Recordings,
która między innymi za sprawą wydawnictw takich artystów jak Radikal Guru, RSD, DJ Madd
czy 6Blocc zyskała spore uznanie na całym świecie. Katalog labelu liczy już ponad 50 wydawnictw
winylowych z udziałem producentów i wokalistów z najodleglejszych zakątków globu jak Nowa Zelandia,
Australia, Brazylia czy USA.

Bexx, czyli Piotr Zalewski, znany bydgoskiej ( i nie tylko) publiczności od wielu lat. Jego produkcje znaleźć można już na pierwszych polskich wydaniach dubstepowych. Najbardziej zagorzali fani gatunku z pewnością pamiętają choćby takie składanki jak Dub Out Of Poland. Sety Bexxa usłyszeć można było również poza granicami kraju np. na Teneryfie, czy w Londynie. W dorobku artystycznym nie mogło zabraknąć także występu na Audioriver w Płocku. W tym roku jako swoje Techno alter ego zasilił scenę RITVAL na SUMMER CONTRAST FESTIVAL w Rogalinku. Mieszał na jednej scenie z takimi gwiazdami jak Biome, Radikal Guru,Truth, Xilent, Subtension, Trilo czy Dubsworth.

Ruff Puff Sound System to bydgoski kolektyw, pormotorzy, właściciele własnego zestawu głośników , pasjonaci muzyki reggae dub od 17 lat na scenie . Głównym miejscem działania Ruff Puff jest Bydgoszcz gdzie organizują swoje sesję i współtworzą przeróż
ne wydarzenia i festiwale . Ich dzieckiem jest Kultura Bassu jedna z najdłużej odbywających się cyklicznych imprez poświęconych niskim częstotliwością w naszym kraju . Pod czas Get Up Festiwal od początku odpowiedzialni za scenę Sound system . W ich selekcji usłyszmy roots reggae i dub w myśl zasady Roots and Culture .

Wstęp: 20 złŹródło: Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Karola Marcinkowskiego 12-14
85-056 Bydgoszcz
tel.: 52 325 55 40