Ktoś się zbliża – spektakl świąteczny dla dzieci
Dla dzieci  /  Teatr / Kabaret

Ktoś się zbliża – spektakl świąteczny dla dzieci

  • Wydarzenie archiwalne: 20.12.2023
Miejsce:
KPCKBydgoszcz, pl. Kościeleckich 6

Zarówno akcja przedstawienia, jak i czas jego prezentacji przypada na okres świąt Bożego Narodzenia. My ludzie często tak mamy, że lubimy gonić za tym, co wytworne, luksusowe, wygodne, łatwe i na pozór doskonałe. Nie przepadamy za trudem, zwyczajnością i prostotą. Warto przytoczyć tu znane wszystkim i niejednokrotnie sprawdzone na własnej skórze przysłowie „Nie wszystko złoto, co się świeci”, które doskonale wpisuje się w tematykę naszego przedstawienia. To historia małej Meli, która z niecierpliwością oczekuje tego wyjątkowego czasu i momentu, kiedy w salonie pojawi się pachnąca i pięknie ubrana choinka. W tym roku dziewczynka ustroi świąteczne drzewko ozdobami, które sama wybierze. Czy zdecyduje się na najbardziej eleganckie i okazałe? Jakiego wyboru dokona Mela?

Spektakl zaprezentowany zostanie przez Teatr Kołowrotek działający przy Kujawsko-Pomorskim Centrum Kultury w Bydgoszczy.

Przeznaczony dla widzów 4 +

BRAK WOLNYCH MIEJSC

spektakl gramy również 3 stycznia:

https://kpck.pl/wydarzenie/ktos-sie-zbliza-spektakl-swiateczny-dla-dzieci-3-01-2024/Źródło: Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

pl. Kościeleckich 6
85-033 Bydgoszcz
tel.: 52 585 15 01