KSU, Sexbomba, Nauka o Gównie
Muzyka i taniec

KSU, Sexbomba, Nauka o Gównie

  • 12
    kwietnia 2024 (piątek), godz. 19:00
Miejsce:
Fabryka LloydaBydgoszcz, Fordońska 156
KSU, Sexbomba, Nauka o Gównie
Bydgoszcz – 12.04.2024 – Fabryka Lloyda ul. Fordońska 156
Otwarcie Bram 18:00
Start 19:00
Bilety przedsprzedaż 90 zł, w dniu koncertu 100 zł

Bilety do nabycia:
BILETY ELEKTRONICZNE:
Bilety z systemu Ticketmaster: https://www.ticketmaster.pl/event/34139 (Przy zakupie biletów on-line nienaliczane są żadne dodatkowe opłaty manipulacyjne)
Bilety z systemu Kup Bilecik: Już wkrótce
BILETY TRADYCYJNE:
Sieć sklepów EMPIK i MEDIA MARKT w całej Polsce

Zapraszamy na jedno z najbardziej ekscytujących wydarzeń muzycznych tego roku – koncerty, na którym wystąpią trzy legendarne zespoły polskiej sceny punk rockowej: KSU, Nauka o Gównie i Sexbomba! To niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć na żywo grupy, które od dziesięcioleci elektryzują fanów swoją muzyką i przekazem.
KSU, zespół z Ustrzyk Dolnych, jest symbolem polskiego punk rocka. Ich historia zaczęła się w latach 70. i szybko stali się pionierami ruchu punkowego w Polsce. Są znani z połączenia alternatywnego rocka z bieszczadzkimi klimatami, co stworzyło niepowtarzalny styl, ceniony przez fanów na całym świecie. Ich występy to prawdziwa uczta dla zmysłów, pełna surowej energii i pasji, z kultowymi utworami, które stały się hymnami pokoleniowymi.
Sexbomba, powstała w 1986 roku w Legionowie, to zespół, który przekracza granice punk rocka, mieszając go z rock'n'rollowym brzmieniem. Są znani z wybuchowych występów na żywo, gdzie ich energia i charyzma dosłownie porywają publiczność. Znakiem rozpoznawczym Sexbomby są ich dynamiczne utwory i niezapomniane teksty, które łączą buntowniczy duch punka z rock'n'rollową swobodą.
Nauka o Gównie również ma swoje korzenie w latach osiemdziesiątych i jest znany z autentycznej punkowej postawy oraz bezkompromisowych tekstów. Ich muzyka to mieszanka ostrego punkowego brzmienia z inteligentnymi, często prowokacyjnymi tekstami, które poruszają ważne społeczne i polityczne tematy.
Wspólne koncerty KSU, Nauki o Gównie i Sexbomby wyjątkowa okazja, aby zobaczyć na żywo trzy zespoły, które nie tylko zdefiniowały polski punk rock, ale również miały ogromny wpływ na całą kulturę muzyczną. Bilety na to wydarzenie to prawdziwy skarb dla każdego fana punk rocka. Nie przegapcie tej szansy, aby doświadczyć historii polskiego punka na żywo!
Bilety są już dostępne! Dołączcie do nas i poczujcie prawdziwą moc i energię punk rocka, która zmieniała świat. To będzie wieczór pełen niesamowitych dźwięków, niezapomnianych emocji i prawdziwego punkowego ducha. Punk's not dead!


Źródło: Fabryka Lloyda w Bydgoszczy

Fabryka Lloyda

ul. Fordońska 156
85-752 Bydgoszcz
tel.: 515 129 000

Powiązane wydarzenia

dzisiaj
godz. 19:00

POPROMANTYK

02
marca (sobota), godz. 21:00

TRANCE NATION

07
marca (czwartek), godz. 18:00

Ladies Night Show! vol.7

08
marca (piątek), godz. 18:00

Ladies Night Show! vol.6

10
marca (niedziela), godz. 18:00

Mery Spolsky