Krnąbrny knur on tour - TAZ, Kazan, Underdog
Muzyka i taniec

Krnąbrny knur on tour - TAZ, Kazan, Underdog

  • Wydarzenie archiwalne: 24.02.2023
Miejsce:
Akademickie Centrum Kultury i Sztuki Od NowaToruń, ul. Gagarina 37a
Wstęp: 20zł

Już 24 lutego odbędzie się rock'n'rollowe święto. Gratka dla fanów ciężkich brzmień. Zaczynamy o godzinie 20:00, jeńców nie bierzemy. 0% plastiku, 100% wpier***

Kazan(Hardcore,BDG) -założona w 2006 roku, od 12 lat gra w niezmienionym składzie. Na koncie 3 płyty, dziesiątki zagranych koncertów w całej polsce. W grudniu 2022 KZN zaprezentował nowy singiel + teledysk - "SOMA".

TAZ (Parent Metal/Brutalny Rock'n'roll, TRN) - Najgłośniejsze trio świata które przekuwa w ciężki metal znoje rodzicielstwa, prywatne frustracje oraz głębokie rozczarowanie otaczającym nas światem. Choć zespół gra od 2004 to obecny skład wyklarował się w 2019, kilka miesięcy prób doprowadziło do ogólnoświatowej pandemii. Nie odpuściliśmy, szliśmy w zaparte… skończyło się wojną. Nasza muzyka wgniata w fotel a jej wpływ na układ nerwowy jest porównywalny do średnich dawek novichoku. Wpadnijcie na koncert a wyjdziecie mocno wstrząśnięci i lekko zmieszani!
UNDERDOG (Modern Metal, TRN)
Metal z ciężkimi, podnoszącymi na duchu riffami i średnimi, optymistycznym tempem, łatwa do słuchania, łatwa do headbangingu.
Zespół nagrał profesjonalnie pięć singli oraz z szeroką promocją najnowszego "My Apocalypse".
Są pewni, że ich metal zachwyci wielu słuchaczy metalu i rocka


Źródło: Akademickie Centrum Kultury i Sztuki OD NOWA

Akademickie Centrum Kultury i Sztuki OD NOWA

ul. Gagarina 37a
87-100 Toruń
tel.: 56 611 22 66