KOPCIUSZEK
Dla dzieci  /  Teatr / Kabaret

KOPCIUSZEK

  • Wydarzenie archiwalne: 29.05.2022
Miejsce:
Teatr ImpresaryjnyWłocławek, Wojska Polskiego 13
Reżyseria:
Jan Polak
Światło:
Włodzimierz Stawisiński
Muzyka i dźwięk:
Piotr Matuszkiewicz
Kostiumy:
Dorota Główczyńska, Dariusz Piotrowski

Teatr Ludzi Upartych realizuje przede wszystkim spektakle dla młodzieży i dorosłych, ale ma w swoim repertuarze również przedstawienia dla dzieci, m.in. „Lokomotywę”, „Królewnę Śnieżkę”, „Krasnoludki są na świecie”, „Pchłę Szachrajkę” czy „Brzechwa dzieciom”… I właśnie Jan Brzechwa, wybitny poeta piszący również dla dzieci jest autorem tekstu, który posłużył Upartym do stworzenia ich najnowszego spektaklu. Mamy nadzieję, że najmłodsi Widzowie znajdą w nim wszystko, czego oczekują idąc do Teatru.
Będzie piękny, dowcipny, wierszowany tekst, będą kolorowe kostiumy, będą piosenki. Na scenie – oprócz tytułowej bohaterki – pojawią się: Macocha i jej córki: Haneczka i Kasieńka,
Król, Królewicz, Herold i Dwórka. Nie zabraknie również momentów, w których w spektaklu uczestniczyć będą sami najmłodsi Widzowie… Wierzymy, że dorośli także znajdą w tym przedstawieniu coś dla siebie. Tym bardziej, że wielu z nich chodzi na spektakle dla najmłodszych nie tylko dlatego, żeby towarzyszyć swoim pociechom. Nie ma się, Kochani, czego wstydzić. Wszyscy, bez względu na wiek, lubimy baśnie!
Zapraszamy więc do Teatru Impresaryjnego we Włocławku na  kolorowe i rozśpiewane przedstawienie wszystkich tych, którzy ukończyli już lat 4, a nie przekroczyli 104!

Źródło: Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku

Wojska Polskiego 13
87-800 Włocławek
tel.: +54 231 47 60

Powiązane wydarzenia

12
lutego (niedziela), godz. 11:00

KOSMOPRZYGODA W Teatrze – kosmiczny odlot...

13
lutego (poniedziałek), godz. 19:00

TRIATHLON STORY czyli chłopaki z żelaza

11
marca (sobota), godz. 16:00

I LOVE YOU A TERAZ SIĘ ZMIEŃ

11
marca (sobota), godz. 19:00

I LOVE YOU A TERAZ SIĘ ZMIEŃ