Wstęp wolny  /  Muzyka i taniec

Konkurs Piosenki „Usłyszcie Nas”

  • Wydarzenie archiwalne: 18.04.2024
Miejsce:
MDKInowrocław, ul. Najświętszej Marii Panny 14-16

II Powiatowy Festiwal Piosenki dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami „Usłyszcie Nas” pod honorowym patronatem Starosty Inowrocławskiego Wiesławy Pawłowskiej jest wyjątkowym wydarzeniem kulturalnym. Organizatorem konkursu jest Młodzieżowy Dom Kultury im. Janusza Korczaka w Inowrocławiu. Festiwal ma na celu przeciwdziałanie izolacji i rozwój aktywności osób z niepełnosprawnościami. To także okazja do wzmacniania wiary we własne możliwości i budowania poczucia własnej wartości wśród uczestników.

Warunki uczestnictwa są jasne i przystępne – mogą w nim uczestniczyć osoby do 26 roku życia z różnymi niepełnosprawnościami. Zgłoszenia przyjmowane są zarówno indywidualnie, jak i przez różnorodne placówki. Każdy uczestnik ma możliwość wykonania jednej polskiej piosenki w wybrany przez siebie sposób – z podkładem muzycznym, akompaniamentem lub a’capella.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem  i dołączenia do naszego festiwalu muzycznego. Zgłoszenia przyjmujemy do 5 kwietnia 2024 r. Nie przegapcie tej szansy na wyrażenie siebie przez muzykę i śpiew!

REGULAMIN KONKURSU: DO POBRANIA TUTAJ

KARTA ZGŁOSZENIA I ZAŁĄCZNIKI: DO POBRANIA TUTAJŹródło: MDK Młodzieżowy Dom Kultury w Inowrocławiu

Powiązane wydarzenia

06
czerwca (czwartek), godz. 17:00

Recyklingowy Rewia Mody czeka na Twoje kreacje