Koncert noworoczny  <i>Muzyka, szampan i miłość</i>
Muzyka i taniec

Koncert noworoczny Muzyka, szampan i miłość

  • Wydarzenie archiwalne: 07.01.2024
Miejsce:
Centrum KulturyŚwiecie, Wojska Polskiego 139

Zapraszamy 7 stycznia 2024 r. o godz. 16:00 do sali widowiskowej Centrum Kultury na koncert noworoczny pn. Muzyka, szampan i miłość.

Koncert Muzyka, szampan i miłość to zbiór najpiękniejszych utworów autorstwa Johanna Straussa oraz innych najpopularniejszych kompozytorów operetkowych, takich jak choćby Emmerich Kalman czy Franciszek Lehar.

Czterech solistów: Dorota Nowak – sopran, Małgorzata Krajewska – sopran, Krzysztof Zimny – tenor, Adam Zaremba - baryton, to wirtuozeria wokalu, kolor wielogłosowości, połączony z mistrzowskim opanowaniem sztuki wokalnej, dzięki czemu burzą oni stereotypowy obraz klasycznej muzyki wokalnej i instrumentalnej.

Koncert ten wyróżnia się lekkością, wdziękiem oraz dowcipem. Program jest tak dobrany , by każdy znalazł cos dla siebie, opierając się głównie na największych przebojach operetki i muzyki rozrywkowej . Usłyszeć będzie można najpiękniejsze i najbardziej znane arie i piosenki, takie jak Wielka Sława, Wiedeń miasto moich marzeń czy Usta milczą.

Bilety w cenie 100 zł dostępne w wersji elektronicznej na Biletyna.pl oraz kasie kina WRZOS, a w tradycyjnej wersji (od 05.12) w Punkcie Informacji Centrum Kultury. 

KUP BILETŹródło: Centrum Kultury w Świeciu / Kino Wrzos

Centrum Kultury w Świeciu

Wojska Polskiego 139
86-100 Świecie
tel.: 52 562 73 70

Powiązane wydarzenia

06
marca (środa), godz. 18:00

Maciej Balcar - Acoustic Tour