Koncert na dziedzińcu: Majka Jeżowska
Dla dzieci  /  Muzyka i taniec

Koncert na dziedzińcu: Majka Jeżowska

  • Wydarzenie archiwalne: 28.08.2021
Miejsce:
Centrum Kultury Browar B.Włocławek, ul. Łęgska 28

To niekwestionowana królowa piosenek dla dzieci, ale jej przeboje znają i uwielbiają wszyscy, bez względu na wiek. Koncert na zakończenie wakacji już 28 sierpnia o 17.00 na dziedzińcu Browaru B.!
Ze swoją kolorową osobowością, wspaniałymi piosenkami, kontaktem z publicznością i humorem potrafi porwać do zabawy każdego widza, a jej koncert to okazja do wspólnego śpiewania, tańca i uśmiechu dla całej rodziny.

Wokalistka obdarzona ciepłym głosem i niezwykłym temperamentem ma na koncie sporo przebojów m.in. „A ja wolę moją mamę”, „Wszystkie dzieci nasze są”, „Laleczka z saskiej porcelany” czy „Najpiękniejsza w klasie”, „Od rana mam dobry humor”.
Jeżowska dwa lata temu wystąpiła na Pol’and’Rock w Kostrzynie, gdzie porwała kilkudziesięciotysięczną widownię.

Zapraszamy na koncert Majki Jeżowskiej Band – najsłynniejszej artystki śpiewającej dla dzieci. Poświętujmy razem, wszak każdy z nas jest dzieckiem!
Majka Jeżowska to wokalistka i kompozytorka, autorka wielu przebojów i widowisk muzycznych. Ma na swoim koncie Platynową i kilka Złotych Płyt, wiele razy była laureatką festiwalu polskiej piosenki w Opolu, ma też tytuł Kawalera Orderu Uśmiechu, jest Ambasadorem Dobrej Woli UNICEF-u.

Bilety po 20 zł do kupienia w kasie Browaru B. i na biletyna.plŹródło: Centrum Kultury BROWAR B. we Włocławku

Centrum Kultury BROWAR B.

ul. Łęgska 28
87-800 Włocławek
tel.:54 427 02 30

Powiązane wydarzenia

dzisiaj
⟶ DO 10.02

Ferie Browerie 2023

dzisiaj
⟶ DO 12.02

Wystawa Pająków

03
lutego (piątek), godz. 19:00

ABBA I INNI Symfonicznie