Koncert i spotkanie przy kawie
Inne  /  Muzyka i taniec

Koncert i spotkanie przy kawie

  • Wydarzenie archiwalne: 29.07.2023
Miejsce:
Grudziądz
W ostatni weekend lipca będzie można wypić kawę z prezydentem Grudziądza, a przy okazji wysłuchać koncertu w ramach festiwalu Lato na Starym Mieście. Wydarzenie odbędzie się przy pomniku Flisaka. Na sobotę, 29 lipca, w godzinach 18.30-19.30 zaplanowano kolejną odsłonę Kawy z Prezydentem. Na wydarzenie już teraz zaprasza Maciej Glamowski. To będzie doskonała okazja, by porozmawiać na tematy związane z miastem, ale nie tylko. Szczegóły znajdują się na plakacie (w załączniku).

Spotkanie umilą znakomici muzycy. W ramach organizowanego przez Centrum Kultury Teatr festiwalu Lato na Starym Mieście zaplanowano bowiem koncert „Operetka, Miłosny Zawrót Głowy” grupy artystycznej OneOn. To muzyczne show w rytmie wiedeńskiego walca, węgierskiego czardasza i przebojowego musicalu. Akcja koncertu ukazuje barwne relacje damsko-męskie. Kochankowie, skonfliktowani małżonkowie, łowczynie posagów czy tropiciele damskich wdzięków to tylko nieliczni bohaterowie OneOnowego show. Królować będzie kokieteryjna, ekscytująca, liryczna, a przede wszystkim zabawna operetka – kobieca strona muzyki.

Wstęp na koncert jest wolny. Jego początek zaplanowano na godzinę 19.00 W przypadku niepogody wydarzenie zostanie przeniesione do Teatru.

Źródło