Koncert Dr. Misio
Muzyka i taniec

Koncert Dr. Misio

  • Wydarzenie archiwalne: 13.10.2022
Miejsce:
Lizard KingToruń, Kopernika 3


Zapraszamy na wspaniały i jedyny w swoim rodzaju koncert zespołu Dr. Misio pod wodzą Arka Jakubika! Już 13 października (czwartek) 2022 roku w klubie Lizard King Toruń.
_______________________________
BILETY w cenie przedsprzedaży (I PULA / 60 PLN) dostępne online oraz stacjonarnie:
▪Biletyna.pl: https://bit.ly/3xDrrXn
▪KupBilecik.pl: https://bit.ly/3H8EK5q
▪Ebilet.pl: https://bit.ly/3axdS37
▪Biletomat.pl: https://bit.ly/3POcloa
▪Biuro Copernicana, ul. Żeglarska 10/14
▪Inf. Turystyczna, ul. Rynek Staromiejski

BILETY w cenie regularnej (III PULA / 70 PLN) w przypadku nie wyczerpania całej puli będą dostępne w dniu koncertu przy wejściu do klubu od godz. 19:00.
_______________________________
Rezerwacja stolików (bezpłatne):
▪ e-mail: lizardkingtorun@gmail.com
Bilety grupowe / rezerwacje:
▪ pod numerem telefonu: 668-963-904
_______________________________
Czy piosenki śpiewane przez zespół jednego z najbardziej znanych i charakterystycznych aktorów współczesnego polskiego kina bardzo różnią się przekazem od piosenek napisanych przez ludzi wychowanych na blokowiskach i w suterenach brudnego miasta? Czy to jak widzą i opisują swoje otoczenie, uczucia i doświadczenia to dwa różne, zupełnie inne światy? Zapraszamy na koncert wyjątkowego zespołu Dr Misio, który zabierze publiczność w niebezpieczna i fascynującą podróż...

Dr MISIO to zespół pod wodzą Arka Jakubika - jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów, znanego ze świetnych ról dramatycznych w filmach Wojtka Smarzowskiego, m.in. "Wesele", "Dom zły" "Drogówka", "Kler" oraz z doskonałej roli w serialu "Król". Kapela gra ostrego rock'n'rolla bez przebaczenia, a solidne brzmienie, ciężkie riffy i świetne teksty Krzysztofa Wargi oraz Marcina Świetlickiego, to znak rozpoznawczy całego projektu. Ich twórczość stanowi Interesującą propozycję, nie tylko dla fanów rocka, ale przede wszystkim dla ludzi, którzy poszukują w sztuce intelektualnych wrażeń i refleksji, są otwarci na oryginalną na formę, a przy tym nie stronią od wspólnej, wręcz rytualnej zabawy. Dr MISIO ma na swoim koncie cztery płyty: "Młodzi", "Pogo" (której producentem muzycznym jest Olaf Deriglasoff), "Zmartwychwstaniemy" oraz najnowszy, świecący triumfy album "Strach XXI Wieku". Najbardziej rozpoznawalnymi utworami zespołu są, m.in.: "Pogo", "Mentolowe papierosy", "Dziewczyny", "Młodzi", "Hipster" i "Pismo", do którego kontrowersyjny, ale bardzo dobrze oceniany teledysk zrobił Wojtek Smarzowski.

Źródło: Lizard King

Lizard King

ul. Kopernika 3
87-100 Toruń
tel.: 56 610 67 39

Powiązane wydarzenia

01
kwietnia (sobota), godz. 17:00

Stand-up Mama Na Obrotach

14
maja (niedziela), godz. 19:00

EDYTY BARTOSIEWICZ solo act