Koncert Darka Maleo Malejonka
Muzyka i taniec

Koncert Darka Maleo Malejonka

  • Wydarzenie archiwalne
Miejsce:
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w WięcborkuWięcbork, ul. Pocztowa 2

Zapraszamy uczniów szkół średnich i uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych na darmowy koncert Darka Maleo Malejonka! 

28 listopada 20234., godz. 11.00 

Ilość miejsc ograniczona. 

Zapisy w sekretariacie MGOK lub pod numerem telefonu 523896825 

Wspólnie z Maleo przygotowaliśmy projekt koncertowy: „Ku pokrzepieniu serc” skierowany do serc Polaków ze szczególnym uwzględnieniem młodego pokolenia. W oparciu o szeroki repertuar muzyczny znajdujący się w dorobku artysty chcemy dotrzeć do ludzi z przesłaniem prawdziwego odważnego życia.

Chcemy, żeby historie, o których śpiewamy były natchnieniem i przykładem dla nas wszystkich jak możemy odważnie żyć, decydować i stawiać czoło nadchodzącym wydarzeniom. Tak żeby z naszej historii czerpać siłę i nadzieję. Do współpracy Darek Maleo Malejonek zaprosi wspaniałych muzyków:

Tomek Drozdek T.ETNO – multiinstrumentalista, kompozytor i kolekcjoner nietypowych instrumentów z całego świata, znany z takich projektów MUMIO, TULIA – instrumenty etniczne, m.in.: fujary, piszczałki, flety etniczne, drumle, handpan, tank drum, ale również i vocal,

Tomasz Mackiewicz TOMACKI – pianista, kompozytor, aranżer, znany z projektów Panny Wyklęte, Maleo Reggae Rockers – instrumenty klawiszowe: MOOG+Space Echo, KORG Prologue, NORD Electro.

Do współpracy Maleo zaprosi też gości z którymi razem wystąpią na scenie. Koncert skierowany jest do całych rodzin, ale w sposób szczególny chcemy dotrzeć do polskiej młodzieży poprzez atrakcyjną formę różnogatunkowego koncertu muzycznego. Maleo zaprasza w muzyczną podróż po muzycznych światach: od ambientu, dubu czy etno, zahaczając czasem o free jazzowe wariacje. Podróż naznaczona emocjami ponieważ oparta na improwizacji.

Projekt uzyskał dofinansowanie Kancelarii Prezesa Rady Ministrów dlatego jest zupełnie darmowy dla młodzieży. 

Serdecznie zapraszamy. Źródło: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Więcborku / Kino Promień