Logo partnera
Literatura

Koncert Agaty Góreckiej-Lipińskiej

  • Wydarzenie archiwalne: 07.03.2024
Miejsce:
OSP Radzymin ChełmińskiRadzyń Chełmiński, ul. Tysiąclecia 17

Prosimy o potwierdzenie przybycia 
POD NR TEL. 56 688 60 79

AGATA GÓRECKA-LIPIŃSKA, uczestniczka 13. edycji The Voice of Poland, trener wokalny, absolwentka Państwowej Wyższej Szkoty Zawodowej w Nysie oraz Akademii Muzycznej w Łodzi. W 2017 roku uczestniczyła w projekcie Michała Dobryniewskiego, biorącym udział w konkursie Seattle Fashion Film Festiyal w USA, gdzie zaśpiewała i współtworzyła utwór „Dimensions", który zwyciężył w kategorii „Najlepszy utwór". Jest laureatką konkursów zagranicznych, m.in we Włoszech i w Bułgarii. Występowała także w słynnej Piwnicy pod Baranami.

TOMASZ RATAJCZAK - pianista, pedagog, kompozytor, założyciel i członek wielu formacji muzycznych. Absolwent Akademii Muzycznych we Wrocławiu i Poznaniu, stale współpracujący z Filharmonią i Teatrem w Kaliszu, w którym gra oraz aranżuje muzyka do spektakli. Muzyczny obywatel świata. Grywał w Danii, Szwecji, Niemczech, Austrii i Szwajcarii, brat udział w tourne wraz z orkiestrą symfoniczną i chórem, wykonując muzykę Ennio Morricone.

RAFAŁ GUBAŃSKI - saksofonista, klarnecista, muzyk i pedagog, absolwent Akademii Muzycznej w Poznaniu. Współpracował z wieloma orkiestrami symfonicznymi, m.in. z Filharmonią Poznańska, Operą na Zamku w Szczecinie, Teatrem Polskim i Teatrem Muzycznym w Poznaniu, Filharmonią Kaliską oraz z Teatrem Wielkim w Poznaniu, od 2016 r. z Teatrem Polskim w Kaliszu. Założył i prowadzi do dziś formacje SMART BIG BAND. Jest członkiem zespołów DR Macki Band, Sunday MornIng oraz MUS Trio.Źródło: Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Radzyniu Chełmińskim

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Radzyniu Chełmińskim

Plac Towarzystwa Jaszczurczego 9
87-220 Radzyń Chełmiński
tel.: 566886079