Klub na Podgórzu | Świętujemy Dzień Ojca
Wstęp wolny  /  Dla dzieci  /  Sztuki wizualne

Klub na Podgórzu | Świętujemy Dzień Ojca

  • Wydarzenie archiwalne: 21.06.2023
Miejsce:
Dwór Artusa w Toruniu Filia Dom Muz – PodgórzToruń, Poznańska 52
Zastanawiacie się jak zaskoczyć swojego tatę podczas jego święta? Najlepiej pięknym, własnoręcznie wykonanym prezentem! Podczas warsztatów, nie tylko przygotujecie się do obchodów tego wyjątkowego dnia, ale także będziecie mogli spędzić czas z rodzicami w miłej atmosferze.

Już 21 czerwca 2023 roku o godzinie 17:00 w trakcie warsztatów czekają nas różnorodne zabawy plastyczne i ruchowe. Wspólnie stworzymy miniaturowe parasolki na których umieścimy inspirujące cytaty dla taty. Czekają nas również zajęcia ruchowe, zagadki i łamigłówki. W trakcie spotkania poznamy także kilka ciekawostek jak bezpiecznie zagotować wodę i przygotować schronienie w lesie (oczywiście w miejscach wyznaczonych na biwakowanie) oraz co zapakować na nocną wyprawę do lasu.

Jedno jest pewne, bez względu na to, jaką formę aktywności na ten dzień wybierzemy, najważniejsze jest to, że spędzimy czas razem, a to na pewno sprawi naszym tatom największą radość! Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały.
Zajęcia poprowadzi dla Was Joanna Łagan – animatorka kultury oraz założycielka i reżyserka Teatru Amorficznego.

„Prowadzenie świetlic środowiskowych zlokalizowanych w Toruniu przy ul. Poznańskiej 52 oraz Okólnej 169” w ramach „Gminnego programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przeciwdziałania narkomanii na rok 2023”.

Program jest finansowany przez Gminę Miasta Toruń.

Źródło: Dwór Artusa

Dwór Artusa

Rynek Staromiejski 6
87-100 Toruń
tel.: 56 655 49 39

Powiązane wydarzenia

29
września (piątek), godz. 11:00

Warsztaty plecenia makram | Weekend Seniora

29
września (piątek), godz. 13:00

Kino dla Seniora | Weekend Seniora