Kino Rudaczek
Dla dzieci  /  Film

Kino Rudaczek

  • Wydarzenie archiwalne: 30.10.2022
Miejsce:
Dwór ArtusaToruń, Rynek Staromiejski 6
Przed nami kolejna odsłona familijnego „Kina Rudaczek”! Tym razem nieco bardziej szalona i kreatywna! Wspólny niedzielny poranek spędzimy ze zwariowanymi animacjami, zabawami oraz warsztatami plastycznymi, do których zainspirują nas kultowe seriale animowane! Starsi odbędą podróż w czasy dzieciństwa, młodsi poznają bajkowych towarzyszy swoich rodziców i dziadków. Rozsiądźcie się wygodnie i sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla Was tym razem!

Rok szkolny rozkręcił się już na dobre, czas więc wrócić do innych, kulturalnych zwyczajów…. Wraz z październikiem na nowo uruchamiamy dla Was nasze kino Rudaczek. Po wakacyjnej przerwie do wspólnej zabawy zaproszą Was dwaj sympatycznie bracia, z którymi nie jedną chwilę przed ekranem spędzili już Wasi rodzice… a może i nawet dziadkowie. Wraz z tymi dzielnymi chłopcami przeżyjemy powtórnie ich wakacyjne przygody i trochę potęsknimy za letnimi chwilami.

Po seansie filmowym zabierzemy dzieci oraz opiekunów do kolorowego świata bajkowych braci. Czeka nas ponad godzinna przygoda, w trakcie której wspólnie odkryjemy radość beztroskich figli podczas animacji i stworzymy wielobarwne figurki z plasteliny. W październikową niedzielę przywitają nas wszystkie kolory tęczy!

Zapewniamy, że będzie iście bajkowo, twórczo i rodzinnie – tego dnia wszyscy na moment cofniemy się w czasie!

Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały.

Źródło: Dwór Artusa

Dwór Artusa

Rynek Staromiejski 6
87-100 Toruń
tel.: 56 655 49 39