Kino Rudaczek | Kino nie tylko dla dzieci | Przygody dwóch urwisów
Film

Kino Rudaczek | Kino nie tylko dla dzieci | Przygody dwóch urwisów

  • Wydarzenie archiwalne: 29.05.2022
Miejsce:
Dom Muz RudakToruń, Okólna 169
Przed nami kolejna odsłona familijnego Kina Rudaczek! Po raz kolejny spędzimy wspólny niedzielny poranek z kultową animacją oraz kreatywnymi warsztatami! Starsi odbędą podróż w czasy dzieciństwa, młodsi poznają bajkowych towarzyszy swoich rodziców i dziadków. Rozsiądźcie się wygodnie i sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla Was tym razem!

Bajkowe przedpołudnie rozpoczniemy przygodami dwójki małych chłopców. Mimo wielu różnic ich przyjaźń pełna jest zabawy i radosnych figli. Swawolne, dziecięce harce często jednak doprowadzają do kłopotliwych sytuacji, a konsekwencje dokuczliwych żartów odbijają się na nich samych. Czy tym razem podwórkowe psoty naszych urwisów ujdą im na sucho?

Pozostając w kreatywnym nastroju, po seansie zajmiemy się artystyczną częścią planu! Tym razem przygotowaliśmy dla was warsztaty nawiązujące do ekscytujących wypraw! Zainspirowani przygodami bohaterów animacji, przeniesiemy się na plac zabaw, gdzie odbędą się warsztaty z przygody. W programie wielkoformatowe malowanie na płaszczyznach pionowych, malowanie tipi, kuchnia błotna i wiele innych ekscytujących zabaw!

Źródło: Dwór Artusa

Dwór Artusa

Rynek Staromiejski 6
87-100 Toruń
tel.: 56 655 49 39