Kino Rudaczek | Kino nie tylko dla dzieci | Opowieści z plasteliny
Wstęp wolny  /  Dla dzieci  /  Film

Kino Rudaczek | Kino nie tylko dla dzieci | Opowieści z plasteliny

  • Wydarzenie archiwalne: 03.03.2022
Miejsce:
Dom Muz RudakToruń, Okólna 169
Przed nami kolejna odsłona familijnego Kina Rudaczek! Po raz kolejny spędzimy wspólny niedzielny poranek z kultową animacją oraz kreatywnymi warsztatami! Starsi odbędą podróż w czasy dzieciństwa, młodsi poznają bajkowych towarzyszy swoich rodziców i dziadków. Rozsiądźcie się wygodnie i sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla Was tym razem!

Bajkowe przedpołudnie rozpoczniemy znaną i lubianą animacją, opowiadającą o losach pewnej wesołej zgrai zamieszkującej piórnik. Jednym z głównych bohaterów tego magicznego świata jest sympatyczny, plastelinowy ludzik. Jako obowiązkowy i przykładny uczeń spisuje wszystkie wydarzenia, które przeżywa wraz ze swoimi niesamowitymi przyjaciółmi oraz malutką właścicielką saszetki z przyborami. Jakie przygody mogą przydarzyć się w szkolnej ławce? Dowiecie się o tym podczas seansu!

Pozostając w kreatywnym nastroju, po seansie zajmiemy się artystyczną częścią planu! Zainspirowani obejrzaną animacją, stworzymy wymyślne stworki z plasteliny. Nasza fantazja z pewnością pozwoli nam na ulepienie niezwykłych ludzików, które w mig zaprzyjaźnią się z piórnikową ferajną!

Zapewniamy, że będzie iście bajkowo i sentymentalnie – tego dnia wszyscy na moment cofniemy się w czasie!

Na spotkanie zapraszamy dziadków, rodziców oraz opiekunów z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym.

Źródło: Dwór Artusa

Dwór Artusa

Rynek Staromiejski 6
87-100 Toruń
tel.:56 655 49 39

Powiązane wydarzenia

04
grudnia (niedziela), godz. 11:00

Mikołajki na Rudaku

05
grudnia (poniedziałek), godz. 16:30

Filmowe poniedziałki