Kino Rudaczek | Kino nie tylko dla dzieci | Ołówkowe czary
Wstęp wolny  /  Dla dzieci  /  Film

Kino Rudaczek | Kino nie tylko dla dzieci | Ołówkowe czary

  • Wydarzenie archiwalne: 13.03.2022
Miejsce:
Dom Muz RudakToruń, Okólna 169
Przed nami kolejna odsłona familijnego Kina Rudaczek! Po raz kolejny spędzimy wspólny niedzielny poranek z kultową animacją oraz kreatywnymi warsztatami! Starsi odbędą podróż w czasy dzieciństwa, młodsi poznają bajkowych towarzyszy swoich rodziców i dziadków. Rozsiądźcie się wygodnie i sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla Was tym razem!

Bajkowe przedpołudnie rozpoczniemy przygodami pewnego profesora. Niecodzienne sytuacje, które spotykają naukowca, sprawiają, że jego wyprawa zaczyna się przeciągać. Długa nieobecność badacza martwi władcę, który wysyła jego tropem niecodzienną ekspedycję. Załoga złożona z pewnego krakowskiego stwora oraz amatora włoskiej kuchni stara się odnaleźć naszego bohatera. Nie wiedzą jednak, że jak cień podąża za nimi pewien czarny charakter…

Pozostając w kreatywnym nastroju, po seansie zajmiemy się artystyczną częścią planu! Tym razem przygotowaliśmy dla Was warsztaty z gąbką w roli głównej! Zainspirowani przygodami bohaterów animacji, wykonamy prace plastyczne w technice mieszanej. Ubierzcie się tak, byście mogli swobodnie malować i tworzyć, bowiem czekają na Was duże ilości farb, pasteli i rzecz jasna – niezliczona ilość gąbek!
Zapewniamy, że będzie iście bajkowo i sentymentalnie – tego dnia wszyscy na moment cofniemy się w czasie!
Na spotkanie zapraszamy dziadków, rodziców oraz opiekunów z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym.

Źródło: Dwór Artusa

Dwór Artusa

Rynek Staromiejski 6
87-100 Toruń
tel.:56 655 49 39

Powiązane wydarzenia

30
stycznia (poniedziałek), godz. 10:00
⟶ DO 03.02

Zimowe Półkolonie / Poznańska 9 i 3/4

04
lutego (sobota)
⟶ DO 25.02

Maria Szurmiej „Malarstwo”