Karnawałowy Dance Intense
Muzyka i taniec

Karnawałowy Dance Intense

  • Wydarzenie archiwalne: 24.01.2023
Miejsce:
Dwór ArtusaToruń, Rynek Staromiejski 6
Pssst! Czy wiecie, gdzie można potańczyć w Toruniu? Znacie miejsca przepełnione dobrą zabawą i beztroskim wirowaniem na parkiecie? Jeśli pragniecie doświadczyć energicznych pląsów w grupie i w parach pod okiem doświadczonej instruktorki i wodzirejki, nie może zabraknąć Was na karnawałowym Dance Intense!
W Dworze Artusa w czasie Dance Intense nigdy nie braknie tańca, radości, bolących łydek i niesamowitych ludzi. A W TAN wciąga wszystkich dziarska Kasia Kostańska-Maziarz, która wypatrzy każdego, kto by ścianę miłował bardziej niźli parkiet. Jak zawsze nie ominie Was przyjazna atmosfera oraz tańce integracyjne w kręgu i w parach. Tanecznym krokiem odwiedzimy Polskę, Francję, Portugalię czy Ukrainę. Na warsztatach nauczymy się także dwóch tańców w kręgu rodem z Bałkanów! Spróbujemy usłyszeć ichniejsze rytmy, które dla ucha ludów słowiańskich nie są oczywiste. Na koniec zaś zatańczymy w kręgu, zrozumiemy jak działa społeczność osób tańczących i poczujemy siłę wspólnoty.
Czekamy na Ciebie!

Półgodzinne warsztaty taneczne ułatwią Wam uczestnictwo w potańcówce! Kroki, z którymi zaznajomi was Kasia nie będą tłumaczone w trakcie Dance Intense. Jeśli więc nie chcecie pogubić butów, przybądźcie o godzine 18:30!

Pamiętajcie – na warsztaty nie trzeba zapisywać się w parach!

Uwaga! Tańce, które będą na warsztatach, nie będą tłumaczone w trakcie imprezy. Imprezę poprzedzą półgodzinne warsztaty taneczne o  godzinie 18:30!

Współorganizator wydarzenia: W TAN

Bilety: 20-25zł / normalny

Źródło: Dwór Artusa

Dwór Artusa

Rynek Staromiejski 6
87-100 Toruń
tel.:56 655 49 39