Kabaret K2 w programie "Jedziemy po bandzie"
Teatr / Kabaret

Kabaret K2 w programie "Jedziemy po bandzie"

  • Wydarzenie archiwalne: 22.10.2022
Miejsce:
Szubiński Dom KulturySzubin, Kcyńska 13
Jedziemy po bandzie to już szósty program Kabaretu K2. Tym razem będzie trochę mniej grzecznie. Porzucamy poprawność polityczną, autocenzurę, konwenanse i... jedziemy po bandzie. Będzie trochę ostrzej (nie wulgarniej), ale jak zawsze śmiesznie i czasami mądrze. Nie zabraknie improwizacji i Waszych ulubionych postaci, tego  Zapraszamy na przejażdżkę, trzymajcie się mocno.

Kabaret K2 powstał w 2012 roku w Zielonej Górze. Obecnie tworzą go Bartosz KlauzińskiTomasz Łupak i Dominika Najdek, czyli Domi, Łupi i Barciś. Jak piszą sami o sobie na stronie www (www.kabaretk2.pl): "Staramy się, aby nasze skecze nie były tylko śmieszne, ale także „o czymś”, bo najlepszy widz to nie tylko widz rozbawiony, ale również zaintrygowany. Nie boimy się improwizacji, która zbliża nas do widza i zaskakuje nie tylko jego. Uwaga: wychodzimy poza scenę! Na szczęście jeszcze nikt nie żałował, bo wiemy jak zaopiekować się publicznością."

Otwarcie bram: 15:00. Start: 15:30. Informacje i bilety: www.kabaretowebilety.pl. https://kabaretowebilety.pl/szubin.../wydarzenie/2439

Źródło: Szubiński Dom Kultury

Szubiński Dom Kultury

ul. Kcyńska 13
89-200 Szubin
tel.:503 088 739