“Jesienne przypinki” w Skarbcu Fajansu
Edukacja  /  Sztuki wizualne

“Jesienne przypinki” w Skarbcu Fajansu

  • Wydarzenie archiwalne: 19.11.2023
Miejsce:
Skarbiec FajansuWłocławek, ul. Żabia 2

Rodzinne warsztaty w Skarbcu Fajansu! Serdecznie zapraszamy opiekunów z dziećmi powyżej 10. roku życia na wspólne tworzenie ozdobnych przypinek inspirowanych jesienią.

Skarbiec Fajansu we Włocławku serdecznie zaprasza na rodzinne warsztaty pn. „Jesienne przypinki”, dedykowane opiekunom z dziećmi powyżej 10. roku życia. Podczas spotkania każdy uczestnik wykona przypinki z jesiennymi motywami, które będą mogły stać się oryginalnym dodatkiem do ubioru.

„Jesienne przypinki” otwierają cykl warsztatów rodzinnych, które odbywać się będą w Interaktywnym Centrum Fajansu – Skarbcu Fajansu. Pierwsze zajęcia, podczas których wykonywane będą ozdobne przypinki inspirowane jesienią, adresowane są do dzieci i młodzieży od 10. roku życia oraz ich opiekunów. Do stworzenia prac wykorzystana zostanie glinka samoutwardzalna oraz farby akrylowe. Warsztaty z lepienia w glince to świetny sposób na współpracę z dzieckiem, wyciszenie się i relaks oraz na skupienie się na tu i teraz.

Zajęcia odbędą się w niedzielę, 19 listopada br. w godzinach 11.00 – 14.00 w Skarbcu Fajansu przy ul. Żabiej 2 we Włocławku. Bilety w cenie 30 zł za osobę można kupić w kasie Skarbca Fajansu. Obowiązują wcześniejsze zapisy (do 13.11) pod nr telefonu: 54 427 02 60.

 Źródło: Centrum Kultury BROWAR B. we Włocławku

Centrum Kultury BROWAR B.

ul. Łęgska 28
87-800 Włocławek
tel.: 54 427 02 30