Jazzowe narracje | Koncert L.A. Trio
Muzyka i taniec

Jazzowe narracje | Koncert L.A. Trio

  • Wydarzenie archiwalne
Miejsce:
Dwór ArtusaToruń, Rynek Staromiejski 6
Jesteście ciekawi brzmienia popularnych kompozycji w jazzowych aranżacjach? A może macie ochotę na elegancki wieczór przy hipnotyzujących dźwiękach fortepianu, kontrabasu i perkusji? Dla wszystkich entuzjastów muzyki wyrosłej z ragtime’u i bluesa przygotowaliśmy szczególny koncert!

Kwietniowy wieczór spędzimy razem z L.A. Trio – zespołem zaliczającym się do czołówki polskiej sceny jazzowej. Stali bywalcy artusowych wydarzeń z pewnością jednak wiedzą, że formacja porywa publiczność nie tylko za sprawą wielkich, muzycznych osobowości, ale także błyskotliwych komentarzy! Jeśli brakuje Wam wyrafinowanych jazzowych doznań, Bogdan Hołownia, Andrzej Bruner Gulczyński oraz Józef Eliasz zaspokoją nasze apetyty już 20 kwietnia 2022roku!

Koncert legendarnego L.A Trio towarzyszył będzie wyjątkowemu wydarzeniu – pierwszej edycji konferencji Nowoczesne muzeum – relacje i narracje. Cykl organizowany przez Muzeum Okręgowe w Toruniu – przy wsparciu Narodowego Instytutu Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów skierowany do muzealników i środowisk akademickich – ma być platformą do dyskusji na temat przyszłości muzealnictwa w zakresie funkcjonowania i zarządzania muzeami oraz opieki nad dziedzictwem historycznym, technicznym, naukowym i artystycznym.

Na koncert będący zwieńczeniem konferencji oraz świeżym wspomnieniem dawnych kompozycji, zapraszamy nie tylko muzealników, ale wszystkich entuzjastów polskiej sceny jazzowej!

W składzie zespołu:

Bogdan Hołownia – fortepian
Andrzej Bruner Gulczyński – kontrabas
Józef Eliasz – perkusja

Bilety

35zł / normalny
30zł / ulgowy

Źródło: Dwór Artusa

Dwór Artusa

Rynek Staromiejski 6
87-100 Toruń
tel.:56 655 49 39

Powiązane wydarzenia

dzisiaj
godz. 10:00
⟶ DO 03.02

Zimowe Półkolonie / Poznańska 9 i 3/4

04
lutego (sobota)
⟶ DO 25.02

Maria Szurmiej „Malarstwo”