Jazz w pałacu: Ordonką być! Recital Kamili Najduk
Teatr / Kabaret

Jazz w pałacu: Ordonką być! Recital Kamili Najduk

  • Wydarzenie archiwalne: 17.09.2024
Miejsce:
Kujawsko-Pomorski Teatr MuzycznyToruń, Żeglarska 8
„Ordonką być!" to muzyczna pocztówka z czasów międzywojennych, które tętniły życiem: w lokalach dancingowych strzelały korki od szampanów, unosiła się muzyka kostiumowych balów, w restauracjach eleganckim gościom przygrywał kwartet smyczkowy, a na scenie teatrów publiczność bawiły takie gwiazdy jak Zula Pogorzelska czy Eugeniusz Bodo.

Czas trwania: 90 minut

Organizator: Teatr Muzyczny w Toruniu

Występują: Kamila Najduk Konrad Sikora.



Źródło: Kujawsko-Pomorski Teatr Muzyczny w Toruniu

Powiązane wydarzenia

23
czerwca (wtorek), godz. 19:00

Jazz w pałacu: Jerzy Małek Quartet

26
czerwca (piątek), godz. 19:00

Od Wisły po Zbrucz

27
czerwca (sobota), godz. 19:00

Od Wisły po Zbrucz

28
czerwca (niedziela), godz. 16:00

Od Wisły po Zbrucz

10
lipca (piątek), godz. 19:00

Mała Miss (Little Miss Sunshine)