Jarmark Bożonarodzeniowy w Chełmnie
Dla dzieci  /  Inne

Jarmark Bożonarodzeniowy w Chełmnie

  • Wydarzenie archiwalne: 03.12.2023
Miejsce:
RynekChełmno

Chełmno – miasto zakochanych i okolice! Gotowi na świąteczną magię?

Wraz z Organizacja imprez decor’s zapraszamy na Jarmark Bożonarodzeniowy w Chełmnie – kolorowy i radosny festiwal świątecznych upominków oraz słodkości, którego nie możecie przegapić. Czekać na Was będzie cała masa atrakcji i wyjątkowy, świąteczny zestaw wystawców i stoisk, na których znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie, by zapełnić worek z prezentami dla swoich najbliższych. Wszystko zanurzone w przepięknej świątecznej scenerii i bożonarodzeniowej atmosferze, którą dopełnią występy najlepszych okolicznych kolędników!!

Dla najmłodszych planowane są liczne animacje, warsztaty i konkursy: stworzymy kartki do Świętego Mikołaja, bombki i łańcuchy choinkowe. Dzieci będą miały również okazję sprawdzić swoją wiedzę o Bożym Narodzeniu, a także spotkać się ze Świętym Mikołajem. Warsztaty to również doskonała okazja do zdobienia pierniczków i robienia cake popsów. Koszt uczestnictwa to tylko 15 zł od osoby. Kolejną propozycją będzie malowanie świątecznych figurek (cena uczestnictwa zależy od wybranej figurki). Z pewnością stworzycie wyjątkowe ozdoby na choinkę!

Po rynku krążyć będzie również specjalny zimowy express – kolejka Drago, która zapewni mnóstwo radości i emocji dla całej rodziny. Oczywiście nie zabraknie grzańca i fontanny czekolady, które rozgrzeją Wasze serca i podniebienia!

Termin: 1-3 grudnia 2023
Miejsce: Rynek w Chełmnie
Godziny otwarcia:
01.12 – od 12:00 do 20:00
02.12 – od 10:00 do 20:00
03.12 – od 10:00 do 18:00

Dołączcie do nas i rozpocznijmy razem magiczną świąteczną przygodę na Jarmarku Bożonarodzeniowym w Chełmnie. Nie możemy się doczekać, aby spędzić te wyjątkowe chwile z Wami! Podzielcie się tą wiadomością z przyjaciółmi i rodziną, którzy również chcieliby wziąć udział w tym wyjątkowym świątecznym wydarzeniu.Źródło: Chełmiński Dom Kultury

Chełmiński Dom Kultury

Dworcowa 40a
86-200 Chełmno
tel.: 56 686 48 08

Powiązane wydarzenia